در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

آنچه زن ها باید بدانند!

درخانواده آنچه كه باعث تداوم و بقای صمیمیت می گردد رفتارها و اعمال بین زن و شوهر است. در این میان نقش یك زن می تواند در ایجاد فضایی دلپذیر و جذاب بسیار مهم و قابل توجه باشد، اگر چه ازدواج آسان نیست اما استمرار و تداوم آن بسیار مشکل تر و سخت تر است، اما اکنون به برخی ازچیزهایی که زنان باید از مردان و زندگی مشترک خود بدانند می پردازیم.

1. خودت رو دست کم نگیر

خانوم های با سیاست، حتما و حتما روی افزایش اعتماد بنفس تان کار کنید.کتاب های مربوط به بالا رفتن اعتماد بنفس را مطالعه کنید. یکی از راههای بالا رفتن اعتماد بنفستان این است که خودتان را هرجوری که هستید قبول داشته باشید و روی قبول داشتن خودتان از نظر تیپ ، قیافه و … کار کنید. حتی اگر خوش تیپ نیستید، حتی اگر در معنای عرف زیبا نیستین هیچ وقت جلوی کسی مخصوصا جلوی همسرتان این مطلب را بازگو نکنید.

اگه خودتان را قبول داشته باشید دیگران هم قبولتان دارند و هیچ کس به خودش اجازه نمیدهد که درباره شما یا چیزی از کم و کاستی هایتان بگویند. مثلا زمانیکه همسرتان هستند نگویید”باید دماغم رو عمل کنم بزرگه….” یا ” قدم اگه بلندتر بود خوش هیکل تر میشدم….”

اینگونه در واقع دارید شوهرتان را راهنمایی می کنید که ” نگاه کن، من قدم بلند نیست ” و کم و کاستی هایتان را جلوی چشمش می آوردید.

از خوبی های خودتون تعریف کنید بدون اینکه خودخواه باشید یا بخواهید فخر فروشی کنید. خواندن کتاب هایی که درباره بالا رفتن اعتماد بنفس هستنئد رو فراموش نکنید.

 

2. مردها عاشق اعتمادند

 

هیچ وقت فراموش نکنید که مردها عاشق اعتماد هستند.اگر هم موقعی به همسرتان شک کردید اصلا به روی خودتان نیاور ید و توی رفتارهایتان نشان ندهید.

چون در این صورت علاقه شان به شما خدشه دار میشود و با شک کردن به همسرتان فقط خودتان را اذیت می کنید و پایه های زندگیتان را سست می کنید.

 

البته تفاوت بین خانم های بی سیاست و خانم های با سیاست در اینه که خانم های با سیاست دورا دور بدون شک و ناراحتی مراقب زندگیشان هستند.

و بدون اینکه کاری کنند که موجب دلخوری شود حواسشان هست که آنهابه چه کارهایی مشغول هستند و کجا میروند و… نه دخالت بیش از اندازه و نه بی تفاوتی..

 

3. احترام به شوهر در جمع

 

وقتی در مهمانی هستید و قراره همسرتان بعدا به جمع ملحق شود هر وقت رسید، جلوی پاش تمام قد بایستید.با این کار هم به خودتان احترام گذاشتید هم به همسرتان و هم دیگران رو به احترام گذاشتن به شوهرتان ترغیب کردید.

با رفتارهایتان این تصور را ایجاد نکنید که زنی بی پناه و محتاج به او هستید و اگر ترکتان کند، هیچ دل خوشی ای برای زنده بودن ندارید.به جای اینکه به فکر پیدا کردن راهی برای پایبند کردن او و سر سفره عقد نشاندنش باشید، توانایی های خودتان را بالا ببرید. مردها از زن های چندبعدی خوششان می آید.

 

وقتی فرد مقابلتان توانایی های متعدد شما را ببیند، با اطمینان بیشتری به ازدواج فکر می کند، پس برای تقویت کردن خودتان و توانایی هایتان به عنوان یک زن امروزی تلاش کنید و خودتان را چندبعدی پرورش دهید.

اگر می خواهید با پنهان کردن واقعیت های زندگی تان و سرپوش گذاشتن روی ناتوانی هایتان، او را به این رابطه پایبند کنید، به نتیجه ای نخواهید رسید.

 

 

5. شوهرتان را به زندگی علاقه مند کنید.

 

بهتر است که شوهرتان را در خانه راحت و آزاد بگذارید، مردان، از زنان حساس و زودرنج خوششان نمی آید.زن هایی که با تشویق شوهرشان عشق همسرشان را قوی تر می کنند.

آقایان تفاوت بین تشویق واقعی و غیر واقعی را درک می کنند و متوجه می شوند، پس سعی کنید در خلوتتان به همسرتان بگویید که مرد بی نظیری است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *