در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

ارزش بازار و شناوری سهام

هر چقدر سهمی شناوری کمتری داشته باشد گزینه جذابتری است . شرکتهای فرابورسی معمولن شناوری آنها نمایش داده نمیشود میتوانید از کدال شناوری آن را ببینید یا اینکه به سربرگ سهامداران مراجعه کنید و درصدهای سهامداران را جمع کنید و از عدد 100 کم کنید عددی که به دست می آید شناوری سهم میگویند(البته خیلی علمی نیست این روش ولی یه دید کلی به شما میدهد)

شناوری خوب 15% تا 25% است

در بازارهای صعودی شرکتهای کوچکتر رشد شارپتری دارند.

اگر شنیدید مثلن گروه غذایی رو به رشد است به نمادهای این گروه مراجعه کنید

ارزش بازار تک تک نمادهای آن گروه را در شناوری سهام آن ضرب کنید و سپس بر اساس عدد به دست آمده از کمترین به بیشترین مرتب کنید هر چه عدد به دست آمده پایینتر باشد گزینه مناسبتری برای ورود است. البته باید تاییدیه های دیگر را هم دریافت کنید فقط با یک نشانه اقدام به خرید نمیکنیم.

 

ارزش بازار

 


لینک های مرتبط

تابلوخوانی  – ضرورت آموزش تابلو خوانی – تابلوخوانی سربرگ در یک نگاه – تابلو خوانی سربرگ بورس اوراق بهادار تهرن – تابلو خوانی سربرگ فرابورس ایران تابلو خوانی سربرگ بورس انرژی تابلو خوانی سربرگ کدال – تابلو خوانی سربرگ صندوقهای سرمایه گذاری – تابلوخوانی سربرگ بورس کالا – تابلو خوانی ابزارهای سایت tsetmc – تابلو خوانی دیده بان بازار – تابلو خوانی بررسی سهام 1 – تابلو خوانی بررسی سهام 2 – الگوی تیک صعودی در تابلو  شاخص کل و شاخص هم وزن  –نمادهای پربیننده   – شرکت های کوچک و بزرک  –  ارزش بازار و شناوری سهام

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *