در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

اپرا وینفری؛ خوشبخترینی که بدبخت ترین بود

خوشبخترینی که بدبخت ترین بود:

اکثر ما “اپرا وینفری” را بعنوان یکی از معروف ترین چهره های تلویزیونی می شناسیم، اپرا مسیر سخت و پر فراز و نشیبی را برای دستیابی به این جایگاه پیموده است. دوران کودکی و نوجوانی او بسیار غم انگیز بود و در این سالها با فقر نیز دست وپنجه نرم می کرد. علی رقم اتفاقات ناگوار این دوران، اپرا توانست با تلاش و پشتکار خود به دانشگاه برود و در رشته ی مورد علاقه اش، یعنی هنرهای نمایشی تحصیل کند.اپراوینفری

هرجا رفتم موفق نشدم:

اپرا بعد از فارق التحصیلی در شبکه های رادیویی و تلویزیونی متعددی مشغول به کار شد و موفقیت چندانی بدست نیاورد. او مدتی رابعنوان گزارشگر اخبار عصرگاهی در شبکه تلویزیونی “دبلیو جی زی” کار کرد. مشکل اپرا این بود که نمی توانست خود را از لحاظ احساسی در گزارش هایی که تهیه می کرد، دخیل نکند. تهیه کننده ی این بخش خبری که نمی توانست این رفتار را از اپرا بپذیرد، او را از گزارشگری کنار گذاشت و از آنجا که از شرایط زندگی نه چندان مناسب او اطلاع داشت، تصمیم گرفت نقشی را در یک برنامه تلویزیونی صبحگاهی به او پیشنهاد دهد، انتقال از بخش خبر عصرگاهی به یک برنامه تلویزیونی صبحگاهی یک پس رفت بزرگ بشمار می رفت و اپرا از این موضوع بسیار غمگین و دلشکسته بود. اما با پر طرفدار شدن این برنامه ی تلویزیونی که “مردم حرف می زنند” نام داشت، ناراحتی و غم اپرا از بین رفت. موفقیت این برنامه باعث شد تا او مسیر حرفه ای مناسب و استعدادهای خود را شناسایی کند وبعنوان مجری برنامه های گفت وگوی تلویزیونی به موفقیت هایی باور نکردنی دست یابد. طبق آمار منتشر شده، اپرا وینفری عنوان ثروتمندترین امریکایی آفریقایی تبار در قرن بیستم میلادی را هم از آن خود کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *