در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

با کوچینگ، بیزنس ات رو متحول کن!

مقدمه:

تفاوتی ندارد که یک کسب و کار کوچک و سنتی داشته باشید یا یک استارت آپ و یا یک شرکت بزرگ بین المللی در هر صورت شما نیاز به یک بیزنیس کوچینگ دارید تا بتوانید کسب و کارتان را رشد و توسعه دهید. کوچینگ کسب و کار فرصتی است برای یادگیری عمیق و افزایش آگاهی ما نسبت به خود و کسب و کارمان. و هدف اصلی اش این است که خودمان به دانش و توانمندی برسیم. در واقع هیچ چیزی در کسب و کار تغییر نمی‌کند مگر این که متقاعد شویم که این تغییر چه منافعی برای مان دارد و بدانیم چطور این تغییر را باید انجام دهیم و این تغییرات است که شما را برای ایجاد تغییر توانمند می‌کند. پس به تمام نقاط قوت و ضعف کسب و کارتان آگاه می‌شوید. اما چطور با بیزنس کوچینگ می‌شود کسب و کاری را متحول کرد این موضوعی است که در این مقاله به آن می‌پردازیم.

کوچینگ کسب و کار

بیزینس کوچینگ و رشد کسب و کار :

عده زیادی به اشتباه فکر می‌کنند که بیزنس کوچ صرفا مخصوص کسب و کارهایی است که دچار چالش و بحران هستند اما چه  کسب و کاری پر چالش داشته باشید چه شرکتی موفق که می‌خواهد موفق‌تر شود بیزنس کوچینگ به شما کمک می‌کند تا ببینید امروز در چه جایگاهی قرار دارید، می‌خواهید از لحاظ سازمانی به چه جایگاهی برسید و برای رسیدن به این جایگاه چه اقداماتی باید صورت دهید. کوچینک کسب و کار ما را همراهی می‌کند تا اهداف‌مان را مشخص کنیم و با طوفان فکری راهکار مشخص کنیم تا در راه توسعه کسب و کارمان با انگیزه باقی بمانیم. بیزنس کوچینگ باعث می‌شود تا سازمان شما مشکلات و چالش‌ها را تبدیل کند به فرصتی برای ارتقای عملکرد.

بیزنس کوچینگ  قادر است با دیدگاهی کاملا واقع گرایانه و توصیه‌هایی کاملا تخصصی، مشکلات منحصر به فرد و سیستماتیک شما را شناسایی و رفع کند.

تاثیر کوچینگ بر کسب و کار

 بخشی از فرایند کار در بیزنس کوچینگ:

در این فرایند آموزش‌هایی جهت شناخت بازار، ارائه می‌شود و پس از شناخت درست بازار مربوط به یک کسب و کار مشخص و بررسی همه جوانب آن به صورت تخصصی این امکان فراهم می‌شود که نیاز ها در بازار شناخته و اهداف موجود نیز آموزش داده شود. هدف از ، رشد کسب‌وکار و مزایای فوق‌العاده‌ای است که برای تغییر بهینۀ یک سازمان ضرورت دارد و حل مسائل در سازمان را بهبود می‌بخشد. استفاده از راهبردهایی که به صورت گام‌به‌گام می‌توانند مسیر کامیابی و موفقیت را در ایجاد تغییر ضروری در سازمان نشان دهند و در پیشرفت کسب‌وکار سهم مهمی داشته باشند، برعهدۀ مربیِ کسب‌وکار است.

برخی از مزایای بیزنس کوچینگ:

  • شناسایی استعدادها، قابلیت‌ها و اهداف کسب‌وکار
  • کمک به صاحبان سرمایه برای یادگیری مهارت‌های ضروریِ مدیریتی
  • کمک به برنامه‌ریزی و مدیریت مالی
  • یاری رسانی به افزایش کار گروهی و افزایش روحیه تیمی
  • ارزیابی مداوم فعالیت مدیران و کارمندان و یادآوری کردن نکات مهم برای بهبود فعالیت

در نهایت:

همان طور که بارها اشاره شد اغلب افراد و بیزینس‌های موفق، مربی دارند. بیزینس کوچ یک کارآفرین با تجربه است که به شما کمک می‌کند تا یک چشم انداز خوب برای زندگی و کسب و کارتان مشخص کنید و شما را راهنمایی می‌کند تا بتوانید مهارت‌های حرفه‌ایی خود را تقویت کرده و نگرش‌تان را توسعه دهید. کوچینگ کسب و کار شما را با سازمان‌ها متخصصینی ارتباط می‌دهد که می‌توانند در حل مسائل به شما کمک کنند و باعث شناخت فرصت‌های کسب و کار می‌شود. با کمک و راهنمایی وی شما می‌توانید میان زندگی و کسب و کارتان توازن ایجاد کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *