در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

جی کی رولینگ و سفرش از فرش تا عرش

سفری پنج ساله از فقر و افسردگی به ثروت و محبوبیت:

جی کی رولینگ که اکنون یکی از محبوب ترین نویسندگان کودکان و حتی بزرگسالان است، زمانی زندگی کاملا فقیرانه ای داشت و از افسردگی حاد رنج می برد. او که از همسر خود جدا شده بود و مجبور بود به تنهایی و با تکیه بر کمک های مالی دولتی فرزند خود را بزرگ کند، بعدها به چنان موفقیتی دست یافت که علاقه مندان آثارش از ساعت ها پیش از آغاز فروش کتاب هایش در مقابل کتاب فروشی های سراسر جهان صف می کشیدند.

جی کی رولینگ

رئیسم اخراجم کرد..!!

او پیش از دستیابی به این جایگاه رفیع، مدتی به عنوان منشی در دفتر سازمان عفو بین الملل در لندن کار می کرد و مخفیانه داستان می نوشت. کارفرمای رولینگ پس از مدتی از این موضوع با خبر شد و او را از شغلی که از آن متنفر هم بود، اخراج کرد. رولینگ سالهای بعد را به خلق مجموعه داستان های جادویی هری پاتر گذراند وطی فقط پنج سال به ثروت و موفقیتی افسانه ای دست یافت.

جی کی رولینگ:

زندگی بدون شکست امکان پذیر نیست، مگر اینکه آنقدر با احتیاط زندگی کنید که گویی اصلا زندگی نکرده اید که در اینصورت شما بصورت پیش فرض شکست خورده اید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *