در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

حجم معاملات

حجم یعنی تعداد برگ سهام که در بازار معامله شده است و هر چه بیشتر معامله شود سهم نقد شونده تر هست

برای دیدن بیشترین حجم معاملات از سایت tsetmc.com  بر روی ابزار خانه کلیک کنید و سپس بسته به اینکه میخواهید حجم معاملات بورس یا فرابورس را ببینید وارد سربرگ بورس اوراق بهادار تهران یا سربرگ فرابورس ایران شوید و سربرگ افزایش ها و تغییرات را بزنید. قسمت بیشترین حجم معاملات ، نمادهایی که در این قسمت هستند بیشترین حجم معاملات امروز را داشته اند که با کلیک بر روی این قسمت صفحه مربوطه اش باز میشود که میتوانید بر روی تک تک اینها به عنوان بررسی ورود و خروج پول هوشمند بررسی کنید . چون نمادهایی که در این قسمت آمده اند بیشترین معامله را داشته اند و بیشترین معامله همیشه نشانه موقع ورود به سهم نیست چون زمانی که سهم را خالی میکنند و زمانی که مناسب ورود به سهم است بیشترین معامله انجام میگردد.

حجم معاملات 1

 

با کلیک بر روی قسمت بیشترین حجم معامله صفحه آن به شکل ذیل دیده میشود. اکنون شما میتوانید این نمادها را همانطور که قبلا در ورود پول هو شمند آموزش دادم برررسی کنید ببینید که این حجم معامله ایا نشان از ورود به سهم است یا خروج از سهم.

حجم معاملات 2

 


لینک های مرتبط

تابلوخوانی  – ضرورت آموزش تابلو خوانی – تابلوخوانی سربرگ در یک نگاه – تابلو خوانی سربرگ بورس اوراق بهادار تهرن – تابلو خوانی سربرگ فرابورس ایران تابلو خوانی سربرگ بورس انرژی خوانی سربرگ کدال – تابلو خوانی سربرگ صندوقهای سرمایه گذاری – تابلوخوانی سربرگ بورس کالا – تابلو خوانی ابزارهای سایت tsetmc – تابلو خوانی دیده بان بازار – تابلو خوانی بررسی سهام 1 – تابلو خوانی بررسی سهام 2 – الگوی تیک صعودی در تابلو  شاخص کل و شاخص هم وزن  –نمادهای پربیننده   – شرکت های کوچک و بزرک  –  ارزش بازار و شناوری سهامبررسی حجم معاملات روزانه  – حجم معاملات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *