در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

دیدگاه ها در وردپرس و تنظیمات آن

تا اینجا ما با گذاشتن مطالب در سایت و ایجاد صفحات آشنا شدیم، الان زمان آن رسیده است که درباره دیدگاه‌ها و نظرات کاربران درباره مقالات، محصولات و … اطلاعاتی بدست بیاوریم و بتوانیم با توجه به نیاز و سلیقه خود تنظیمات لازم را برای دیدگاه‌ها انجام بدهیم. برای مثال میخواهیم برخی از دیدگاه‌ها به هیچ عنوان نمایش داده نشود.
با ما همراه باشید برای آموزش …

دیدگاه در وردپرس

دیدگاه همان نظرات کاربران در مورد مطالب سایت ما (اعم از مقاله، آموزش، محصولات و هر مطلب دیگری) می‌باشد.

دیدگاه ها در وردپرس

همانطور که در شکل بالا مشاهده می‌کنید، با انتخاب گزینه دیدگاه‌ها تمامی دیدگاه‌ها نمایش داده می‌شود. در این صفحه مشخص می‌شود هر دیدگاه برای چه مطلبی است. و در چه تاریخی این دیدگاه نوشته شده است.
هنگامیکه موس را روی دیدگاه را ببرید، گزینه‌های برای شما نمایش داده می‌شود که شما می‌توانید آن دیدگاه را نپذیرید؛ به این معنا که آن دیدگاه در سایت نمایش داده نشود، را ویرایش کنید، و یا حتی آن را حذف کنید و یا به عنوان جفنگ قرار بدهید.
و یا می‌توانید از همین قسمت پاسخ کاربر خود را بدهید.

امکانات دیدگاه ها در وردپرس

هنگامیکه ویرایش سریع دیدگاه را بزنید صفحه زیر به شما نمایش داده می‌شود، شما می‌توانید از این قسمت متن دیدگاه، ایمیل، نام و نشانی الکترونیکی را تغییر دهید. اگر ویرایش را هم بزنید این اطلاعات را می‌توانید تغییر دهید. بعد از تغییر مطالب مورد نظر یروزرسانی را انتخاب کنید تا اصلاحات شما انجام شود.

ویرایش دیدگاه وردپرس

برای پاسخ به هر دیدگاه فقط کافیست روی آن دیدگاه رفته و گزینه پاسخ را بزنید، سپس صفحه زیر به شما نمایش داده می‌شود. در این قسمت شما پاسخ کاربر را می‌دهید. سپس گزینه پاسخ را انتخاب کنید تا جواب شما برای دیدگاه مورد نظر قرار بگیرد.

تنظیمات دیدگاه وردپرس

در وردپرس یکسری تنظیمات اولیه برای دیدگاه‌ها وجود دارد، که امروز به بررسی آن می‌پردازیم. برای بررسی تنظیمات دیدگاه‌ها می‌بایست روی منوی تنظیمات و سپس زیر منوی گفت‌و‌گو بروید.

تنظیمات دیدگاه ها در وردپرستنطیمات نظرات در وردپرس

در این قسمت وضعیت نمایش دیدگاه‌ها را مشخص می‌کنیم، گزینه اول مشخص را اگر انتخاب کنیم، ابتدا باید دیدگاه توسط مدیرتائید شود، تا نمایش داده شود. و اگر گزینه دوم رو بزنیم، هر شخصی که یک دیدگاه تائید شده داشته باشد؛ دیدگاه‌های بعدی آن نمایش داده می‌شود.

تنظیمات دیدگاه ها و نظرات در وردپرس
در قسمت بررسی دیدگاه می‌توانیم کلماتی را بنویسیم که اگر در دیدگاه وجود داشت، آن دیدگاه نمایش داده نمی‌شود تا مدیر سایت آن را تائید کند.
و در قسمت سیاه‌نامه دیدگاه کلماتی را می‌نویسیم که در صورتی که در دیدگاه قرار داشته باشد آن دیدگاه را به عنوان جفنگ قرار می‌گیرد.

در قسمت نیم رخ عکس اشخاص را می‌توان بصورت پیش فرض تعیین کرد. که یک گزینه Gravatar دارد، که با این معنا است که هر شخصی می‌تواند عکس خود را در این سایت آپلود کند، و در سایت دیگری که توسط وردپرس ایجاد شده باشد، دیدگاهی قرار بدهند عکسی که در سایت Gravatar آپلود کردید به عنوان پروفایل قرار می‌گیرد.

تنظیمات نظرات و ودیدگاه ها در وردپرس

بررسی نهایی

در این مقاله ما با دیدگاه‌ها و تنظیمات آن آشنا شدیم، و اکنون می‌‌توانیم دیدگاه‌ها و نظرات کاربران را مدیریت کنیم. و حتی جلوگیری کنیم از درج بعضی از نظرات و یا اینکه تنظیم کنیم تا نمایش بعضی از دیدگاه‌ها با تائید مدیریت سایت انجام شود.