در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

زندگی نامه استر هیکس

استر هیکس نویسنده و سخنران انگیزشی و یکی از بانوان تاثیرگذار و موفق در زمینه موفقیت در جهان است .  ۷۱ سن دارد و سا کن سن آنتونیو ،  تگزاس ، ایالات متحده  می باشد . او بنیانگذار “قانون جذب مدرن ” است زیرا قبل از آن کسانی هم بودند که در مورد قانون جذب مطالبی را گفته باشند . اساس نوشته ها و گفته های وی بر آموزه‌های آبراهام استوار است . آبراهام به معنای هوش بدون مرز و به گفته خودش به گروهی از موجودات دوست داشتنی اطلاق می‌شود که متعلق به عالم غیرفیزیکی هستند .

استر و همسر دومش جری هیکس

او در سال ۱۹۸۰ با همسر دومش جری هیکس ازدواج کرد که زندگی آنها بر خلاف ازدواج اولش ، موفق و مبتنی بر روابط کاملا” دوستانه و عاشقانه بود . این زوج اهل مطالعه و پرتلاش در طول زندگی خود سمینارهای زیادی برگزار کرده و چندین کتاب نوشتند .

استر و فیلم راز

استر هیکس جزو کسانی است که در مستند فیلم راز نقش مهمی داشت ، فیلم راز در سال ۲۰۰۶  بر اساس کتاب راز راندا برن توسط کار گردانی به نام درو هریوت ساخته شده  و برای تولید آن هزینه زیادی صرف شد  ، هم اکنون  این فیلم به صدها زبان دنیا ترجمه شده است و افراد مهمی چون جو ویتالی ، باب پراکتر ، جک کانفیلد  وین دایر و لوئیز هی  که معلمان راز خوانده می شوند ، در تهیه آن نقش داشتند . در این فیلم اکثر مطالب را استر هیکس با صدای خودش  می گوید .

مطلب مهمی که خانم هیکس در این فیلم عنوان کرده این است که  قانون جذب ، یک  قانون ثانویه است که پس از قانون ارتعاش می‌آید . وی از اینکه این قسمت از صحبت های او در این فیلم  قبل از پخش ، حذف شده بسیار ناراحت می شود و به همین دلیل از حضورش در این فیلم ، اظهار  پشیمانی می کند .

چگونگی ارتباط استر با آبراهام

استر در کتاب بخواهید تا به شما داده شود خود ، نحوه آشناییش با آبراهام را توضیح می دهد که خلاصه آن بدین شرح است :

استر و جری با پیشنهاد دوستشان به دیدار دختری به نام شیلا که با عالم دیگر در ارتباط بود می‌روند . استر با اینکه تمایل زیادی به این کار ندارد ولی جری را همراهی می‌کند .

جری سوالاتی ، پیرامون دوران کودکی اش و اینکه چگونه می توانیم به آنچه می خواهیم برسیم و سوالات دیگری که ذهن او را در آن زمان درگیر کرده بود را از شیلا می پرسد .

استر با شنیدن پاسخ سوالات از دهان شیلا ، متوجه احساسی از محبت در وجود خودش می شود که قبلا” آن را تجربه نکرده بود . جری هم اظهار می دارد که همین احساس خوب را داشته است .

با توجه به حس و تجربه خوب شان از جلسه اول آن‌ها تصمیم می‌گیرند که دوباره به دیدن شیلا بروند .

در پایان جلسه دوم پرسش و پاسخ دستیار شیلا می پرسد آیا می خواهید بدانید نام راهنمای معنوی ما چیست ؟ آن ها مشتاقانه می گویند بله ، شیلا پاسخ می دهد شما هم می‌توانید با او ارتباط برقرار کنید و دیگر چیزی نمی گوید .

لازم به ذکر است که در جلسه اول شیلا به آنها گفته بود که شما با مراقبه می توانید به آنچه می خواهید برسید .

از آن پس استر و جری حدوداً نه ماه ،  هر روز به مدت یک ربع ، مراقبه می‌کردند تا اینکه با آبراهام راهنمای معنوی خود ارتباط می‌گیرند ، شفافیت و کار آمدی سخنان  آبراهام ، هیجان انگیز و شگفت آور و هم چنین راهی برای پاسخ به پرسشهای جری بود . آن ها  این راز بزرگ را ابتدا  در سال ۱۹۸۶ در انجمن های کوچک آشکار کردند و با پرسش و پاسخ های مطرح شده میان مردم و آبراهام در آن جا نتایج مفیدی گرفتند و این سرآغاز آموزه‌ های شگفت انگیز و بسیار کاربردی ، آبراهام است که منجر به نوشتن کتاب‌ها و برگزاری سمینارها و کارگاه های مختلف و تولید ۸۰۰ لوح فشرده ،سی دی_ دی وی دی و  انواع نمایش های رادیویی و تلویزیونی می گردد.

نمونه هایی از آثار استر

بخواهید تا به شما داده شود

در کتاب بخواهید تا به شما داده شود ، که یکی از آثار ارزشمند آنهاست ،قانون جذب به طور کامل شرح داده شده و طی چهل و شش فرآیند روند خلق آگاهانه خود واقعی هر فرد را با تمرینات مناسب ،به آموزش گذاشته اند . البته چون استر به طور مستقیم ،آموزش ها را از آبراهام دریافت می کرده ، بیشتر آثار این زوج  به نام استر ثبت شده است .

کتاب گرداب ، مجموعه قوانین جذب در روابط  را مورد بحث قرار می دهد، کتاب پول و قانون  جذب در مورد آموزش جذب ثروت و سلامتی و شادی است ،کتاب سه جلدی سارا که آموزش قانون جذب در قالب یک داستان عنوان شده و کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی که به جرات می توان گفت خواندن آن زندگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد و یک کتاب فوق العاده در زمینه جذب است ،چند نمونه دیگر از آثار دیگر این نویسنده بزرگ است .

مرگ جری

جری هیکس پژوهشگر خوش اخلاق و توانایی که برای مردم و همسرش ارزش و احترام ویژه ای قائل بود ، در سال ۲۰۱۱ بر اثر بیماری سرطان فوت می کند . استر که با کمک وی توانسته بود به ارتباط متافیزیکی دست پیدا کند ، حالا به تنهایی این راه زیبا را به همراهی آبراهام ادامه می دهد .

خلاصه

حقیقتا” برای کسانی که در مسیر آشنایی با قوانین کائنات قرار دارند و به یادگیری قانون جذب  علاقه مندند ، محصولات استر هیکس می تواند بهترین و ساده ترین و لذت بخش ترین مسیر برای رسیدن به اهداف و تمام خواسته هایشان باشد . که نتیجه آن برخورداری از یک زندگی زیبا و غنی و سرشار از شوق ، شعور و معنویت است .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *