در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

ساخت سایت با وردپرس

وردپرس

ساخت سایت با وردپرس

قصد دارم تمام مراحل راه اندازی سایت با وردپرس را از صفر تا صد آموزش بدهم برای این منظور میپردازیم به یک سری مباحث اولیه که برای ساختن سایت مورد نیاز است.

پیش نیاز :

پیش نیاز داشتن سایت این است که جواب این سوال را بدانید (چرا برای کسب و کارم به سایت نیاز دارم) اگر شما یک سایت را راه اندازی کنید و آن را به امان خدا رها کنید و منتظر باشید که از طریق سایت به درآمد برسید سخت در اشتباه هستید. شاید شنیده باشید که مدیر فلان سایت درآمدهای چندین میلیونی دارد ولی پشت پرده این موفقیت یک تیم قدرتمند قرار دارد که شبانه روز در حال تلاش و تکاپو هستند.

 ممکن است با دانش ابتدایی یک سایت را بالا بیاورید ولی نکته کلیدی آن بالا نگه داشتن سایت برای همیشه است و از آن مهمتر این است که سایت شما بتواند در نتایج جستجو ظاهر شود که جهت این منظور باید سایتتان از سئو خوبی برخوردار باشد.

برای شروع کار یک سری مفاهیم کاربردی ساخت سایت را باید بدانیم تا بتوانیم با هم یک سایت را راه اندازی کنیم.

جهت داشتن یک سایت نیاز به دامنه و هاست میباشد که باید اطلاعات جهت انتخاب و خرید هاست  داشته باشید و بعد اقدام به خرید کنید . شما میتوانید به صورت واقعی خرید و ثبت نام دامنه و هاستینگ داشته باشید و یا میتوانید هاست مجازی نصب کنید بعدها که کامل اموزش دیدید هاست و دامنه واقعی در اختیار داشته باشید و از مجازی به واقعی منتقل کنید

پس شما می توانید نصب وردپرس و ایجاد پایگاه داده را به صورت واقعی یا نصب وردپرس و ایجاد پایگاه داده را به صورت مجازی یا نصب وردپرس و ایجاد پایگاه داده را برروی دایرکت ادمین داشته باشید

بعد از اینکه هاست و دامنه داشتید حالا چه به صورت واقعی و چه به صورت مجازی نیاز است که یک cms انتخاب کنید و ما اینجا از بین cms های مختلف وردپرس را انتخاب کردیم به خاطر ویژگیهای خاصی که وردپرس دارد و راحتی کار با آن امروزه اکثر سایتها با وردپرس نوشته میشود.

میتوانید از سایت خود وردپرس این cms  را دانلود کنید و سپس با ورود به سی پنل سایتتان اینcms  را آپلود کنید و بعد از نصب وردپرس، باید بتوانید وارد محیط مدیریتی وردپرس بشوید و اقدامات لازم جهت شروع ساخت سایت را انجام دهید. بعد از ورود میتوانید با کمی بررسی اجزای وردپرس را به راحتی اموزش ببینید و سایت خود را بسازید. به شما پیشنهاد میکنم که بلافاصله بعد از نصب وردپرس و قبل از هر اقدامی تنظیمات اولیه وردپرس را انجام دهید. بعد از این تنظیمات اولین قدم باید قالبی را برای سایت خود انتخاب کنید که میتوانید از قالبهای رایگان استفاده کنید و یا میتوانید قالب را خریداری کنید و سپس نصب قالب را انجام دهید.

اگر قرار است چندین نفر روی سایت کار کنند باید کاربرانی را تعریف کنید و به هر کاربر دسترسی مخصوص به خود بدهید .

اصول مقاله نویسی در وب را اموزش ببینید و این طور نباشد که سایتتان را که باز میکنید پر از مطالب بی سلیقه باشد .

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *