در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

کراپ و تغییر سایز عکس

 دانلود عکس باکیفیت

سلام خدمت شما عزیزانم سحر هستم خوشحالم از اینکه هر روز دنبال یادگیری مطالب جدید هستید. در مواردی پیش میاید که شما عکاس نیستید اما لازم است مرتبط بامقاله ی خود عکس با کیفیت داشته باشید.موضوع را در گوگل تایپ میکنید بعد از serch(جستوجو) گزینهImage(عکس) و در ادامه سمت راست گزینه tools رو انتخاب میکنید..

screenshot 20191216 180415

در منوی اضافه شده به صفحه از قسمت size و large رو انتخاب میکنید در این صورت گوگل فقط عکسهای باکیفیت خوب را برای شما نمایش میدهد..

screenshot 20191216 180500

و این امکان هم هست با حرکت دادن موس روی عکس یا انتخاب آن ابعاد تصویر گوشه ی عکس نمایش داده میشود شما میتوانید ابعاد بزرگتر را انتخاب کنید و با راست کلیک روی آن گزینه save image رو بزنید و عکس را درقسمت دلخواه ذخیره کنید.

screenshot 20191216 180804

در مرحله ی بعد برای اینکه ابعادتان را تغییر دهید عکس را در فوتوشاپ وارد کنید و از منوی image گزینه image size را انتخاب کنید در پنجره باز شده Width(طول) و Hieght(عرض) و Resolution (ضوح تصویر) را وارد کنید و دقت داشته باشید طول و عرض به Pixle(پیکسل) و رزولوشن به inch تغییر دهید.البته در مواردی که خودتون مالک عکس هستید یا از یه عکسی قرار هست در مقاله خود استفاده کنید از قیمت فایل اینفو فتوشاپ میتوانید اطلاعات خود را عکس وارد کنید که بنظر من کار بسیار مفیدی برای سایت شما است.

screenshot 20191216 180016

برای اینکه تصاویر شما کیفیت خوب داشته باشد و کابر سریعتر آن را دانلود کند طول و عرض را 1000 ورزولوشن ر 100 قرار دهید .بسیار عالی حال اگر تصویرتان مربع نیست ابعاد ظلع هارا یه عدد زیر 1000 یا نهایتا 1100 قرار دهید…

کراپ کردن تصویر

در بعضی مواقع پیش میاد شما همراه با تغییر سایز لازمه قسمتی از تصویر رو حذف کنید در این مواقع در فتوشاپ از نوار ابزار سمت چپ Crop رو انتخاب میکنید ودر نوار بالا طول و عرض و رزولوشن رو وارد میکنید کادر دلخواه رو به شما نمایش میده میتونید جابجاش کنید وبا زدن کلید Enter کارو تموم کنید.

کراپ

ممنونم از همراهی شما دوست عزیزم..

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *