در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

کسب و کار آنلاین

سایت و کسب و کار 1

کسب و کار آنلاین

چرا باید برای کسب و کارم سایت داشته باشم؟

برای اینکه در آینده ای نه چندان دور کسب و کارها همگی به سمت آنلاین شدن می روند و عملن فروشگاههایی که الان در سطح شهر وجود دارند را نخواهید دید و ما اگه یک سایت خوب و حرفه ای نداشته باشیم کسب و کارمون رو از دست میدهیم پس برای حفظ کسب و کارم نیاز هست که سایت داشته باشم.

امروزه ورود فضاهای مجازی به زندگی مردم رو بیشتر احساس میکنیم؛ مانند استارتاپهایی که ظهور کردند از جمله اسنپ ، ماکسیم و تبسی و…..  در زمانی که این استارت آپها شروع به کار کردن تاکسی داران با ورود این استارتاپها به مخالفت پرداختند ولی هیچ فایده ای نداشت، جلوی تکنولوژی و موج رو نمیشه گرفت و شما اگه نتونید به روز بشید و کسب و کارتون رو در راستای موج قرار ندهید زیر موج له میشوید

امروزه خیلی از افراد اینستا گرام، تلگرام، فیس بوک ، یوتیوب و …. دارند که افرادی درآمدهایی هم از این طریق کسب کرده اند. ولی این پلتفرمها بعد از مدتی فیلتر میشوند ویا نرم افزارهای جدیدی می آیند و شما مخاطبانتون رو از دست میدهید ولی اگر شما کنار پلتفرمهایی که دارید یک سایت هم داشته باشید و از توان این پلتفرمها در جهت جذب مخاطب واقعی برای سایتتان اقدام کنید برای همیشه خواهید ماند و دیگر نگران از دست رفتن مخاطبانتان با اتفاقاتی که برای این پلتفرمها می افتد را نخواهید داشت.

یه نکته جالب اینکه اگر شما یک وب سایت داشته باشید درآمدتون حداقل 10 برابر افزایش پیدا میکنه.

ویژگی بسیار جالب و متمایزی که یه سایت نسبت به پلتفرمهایی مانند (اینستا ، تلگرام، فیس بوک و ..) داره اینه که اعتماد سازی میشه انجام داد یعنی شما یه سایت میسازی میری از وزارت صنعت و معدن، نماد اعتماد سازی دریافت میکنی و تو سایتت میگذاری که نشون میده این سایت دارای سازوکار استاندارد هستش که این نماد رو این وزارتخانه به این سایت  داده.

از طریق سایت میتونیم خودمون رو برند کنیم ولی از روشهای دیگر امکان برندشدن و دیده شدن دائمی وجود نداره.

با داشتن یک وب سایت که سئو در محتوای آن رعایت شده باشد میتونه مشتریان هدفمندی را برای ما جذب کنه.

سایت میتواند برای شما درآمد غیرفعال داشته باشد یعنی شما محصولتون رو تو سایت برای فروش قرار میدهید و در زمانهایی که شما در سفر هستید و یا در خواب هستید مشتریانتان خرید میکنن و برای شما درآمد خواهد داشت.

چکیده: برای حفظ کسب و کارتان برای آینده ، ناگزیر به داشتن سایت هستید پلتفرمها ابزارهای کمک کننده خیلی خوبی جهت جذب کاربر هستند ولی چون دائمی نیستند زیاد اعتباری بهشون نیست و فقط این سایت است که ماندگار میباشید و شما رابرند خواهد کرد

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *