0

معرفی گروه تحقیقاتی هوش‌ثروت

  

سایت گروه تحقیقاتی هوش ثروت به شما کمک خواهد کرد اول زندگی خودتان و بعد کسب و کارتان را رشد و توسعه دهید، اینکه گروه تحقیقاتی هوش ثروت به صورت کاملا اتفاقی سر راه شما قرار گرفته اصلا مهم نیست، اینکه قراره بهترین اتفاق زندگی شما باشه، خیلی مهمه! زیرا ما عاشق کارآفرینی هستیم، و تصمیم گرفتیم آموزش تمام جنبه های موفقیت در کسب و کار، زندگی و همچنین کارآفرینی را به صورت کاملا کاربردی و اصولی به شما آموزش دهیم، تا بتوانیم دنیا را جای بهتری برای زندگی کنیم.

 

رسالت گروه تحقیقاتی هوش ثروت

گروه تحقیقاتی هوش ثروت با هدف پژوهش و یافتن راه کارهای عملی و کاملا کاربردی برای خلق و تجربهِ زندگی زیباتر در تمام جنبه‌های روان شناختی، انسانی، اجتماعی و در نهایت رسیدن به ثروت اقتصادی برای مردمان عزیز کشورمان به طور مستمر تحقیقاتی در حوزه توانمند سازی فردی داشته تا بتوانیم به روزترین، کاربردی ترین و اصولی ترین راه کارهای رشد و توسعه فردی و سازمانی را آموزش دهیم.

بزرگ ترین هدف ما این است تا مردمانی از جنس غیرت و شهامت را در اوج قدرت و ثروت ببینیم و برای این هدف با جان و دل تلاش می کنیم. قطعا داشتن یک کسب و کار حرفه ای  و یک زندگی ارزشمند نیاز به عملکردی اصولی دارد، آگاهی از فوت و فن های انسان های ثروتمند و کسب و کارهای موفق می تواند بارها در موفقیت و پیشرفت مردمان عزیزمان موثر باشد، بنابر این می توانیم با افتخار اعلام کنیم که قطعا شما هم می توانید…

امید است با عنایت خداوند متعال بتوانیم گامی ارزشمند در عرصه دانش بومی و توانمند سازی مردمان عزیزمان برداریم، تا با ارائه راه کارهای عملی و کاربردی، کسب و کارها، استعداد ها و همچنین مردمان عزیزمان را رشد و توسعه دهیم.