با سیستم همکاری در فروش آشنا شوید و درآمد خودتان را افزایش دهید!!

با خواندن این مقاله از مهم ترین روش درآمدزایی از اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام آشنا بشوید و با کسب درآمد از آن لذت ببرید.

سلام به همه همراهان هوش‌ثروت

یکی از جدیدترین نوع درآمدزایی هایی که درآمد فوق‌العاده‌ای هم داره روش همکاری در فروش هستش. این مدل درآمدزایی مزایای خیلی زیادی دارد که (در ادامه به مزایای آن میپردازیم) باعث شده که است کاربران زیادی جذب آن بشوند. امروز با معرفی قسمت جدید کسب درآمد از هوش‌ثروت، از طریق همکاری در فروش دوره‌ها در خدمت شما هستیم.

 

همکاری در فروش چه مزایایی دارد؟

 • ایجاد درآمد غیرفعال برای شما (سیستمی است که درآمد، بدون نیاز به حضور پیوسته شما جریان داشته باشد.)
 • بسیار ساده است
 • نیاز به تخصص و محصول یا خدمات خاصی ندارد
 • نیاز به پشتیبانی ندارد
 • در کنار فعالیت شما میتواند جاری باشد (به عنوان شغل دوم)
 • نیاز به هزینه برای سرمایه‌گذاری و تهیه محصول ندارد

 

معرفی همکاری در فروش

در این مدل همکاری، شما عملاً شریک ما می‌شوید. به این صورت که با عضویت در سیستم همکاری در فروش هوش‌ثروت میتوانید دوره‌های آموزش‌های ما را به دوستان خود و کسانی که برایشان مفید و کاربردی است معرفی نمایید و در صورت خرید، شما قسمتی از سود هوش‌ثروت از فروش دوره‌های آموزشی، را برای خود نمایید.

این سیستم به این صورت کار میکند که شما ابتدا عضو سیستم کسب درآمد میشوید و ما برای شما یک لینک اختصاصی میسازیم، شما با قراردادن آن لینک در سایت و شبکه‌اجتماعی (یا ارسال از طریق پیام رسان‌ها یا ایمیل) میتوانید از خرید افراد در سایت کسب درآمد نمایید. افرادی که معرفی میکنید تا ۳۰ روز اگر از هوش‌ثروت هر خریدی نمایند، به شما سود تعلق میگیرد.

 

چه کسانی میتوانند درآمد خوبی از هوش‌ثروت جذب کنند؟

 • دانشجویان تمامی دوره‌های هوش‌ثروت: این افراد چون کیفیت دوره‌ها را دیده‌اند و نسبت به بازدهی آن مطمئن هستند میتوانند بهترین معرف‌ دوره‌ها باشند.
 • مشاوران: کسانی که به افراد و کسب‌و‌کارها مشاوره میدهند، میتوانند با معرفی هوش‌ثروت ضمن کسب‌درآمد، میتوانند باعث پیشرفت مراجعین خود شوند.
 • صاحبین سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی: هر فرد یا مجموعه‌ای که در عبارات مرتبط با کسب و کار اینترنتی و برنامه‌نویسی مخاطب و بازدیدکننده‌هایی دارد، میتواند از بازدیدکننده‌های خود، با نرخ خوبی کسب‌درآمد نماید.
 • شرکت‌های طراحی سایت: از آنجایی که مجموعه هوش‌ثروت هیچ شرکت طراحی سایت وابسته‌ای ندارد، شرکت‌های طراحی سایت میتوانند به مشتریان خود برای افزایش درآمد و توسعه‌ی کسب‌و‌کارشان هوش‌ثروت را معرفی نمایند.
 • آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ: آزانس‌های دیجیتال مارکتینگ نیز میتوانند با معرفی هوش‌ثروت به مشتریان خود درآمد غیرفعال قوی داشته باشند ضمن اینکه به مشتریانشان در جهت رشد کسب‌و‌کارشان کمک میکنند.
 • مجموعه‌های آموزشی: که از لحاظ مباحث آموزشی تداخلی با آموزشهای هوش‌ثروت ندارد.
 • و تمام افرادی که دوستان و جامعه‌ی مناسبی دارند و میتوانند آموزش‌ها را به آنان توصیه کنند.

 

از چه طریق میتوان درآمدزایی را شروع کرد و آن را افزایش داد؟

 • پس از اینکه طبق مراحل زیر، لینک اختصاصی خود را دریافت کردید می‌توانید بنر همکاری محصوص خود را طراحی کنید و در سایت خود قرار دهید و لینک اختصاصی خود را روی آن ثبت کنید.
 • میتوانید استوری اینستاگرام طراحی کنید و لینک اختصاصی خود را به آن بدهید.
 • میتوانید به کاربران خود ایمیل بزنید و دوره‌های هوش‌ثروت را با لینک اختصاصی خود معرفی نمائید.
 • میتوانید لینک اختصاصی خود را در گروه‌های کاری و دوستی خود در تلگرام و واتس‌اپ و سروش و ایتا و… ارسال نمائید.
 • میتوانید به عنوان لینک بایو اینستاگرام خود قرار دهید.

 

مراحل کسب درآمد از هوش‌ثروت به چه صورت است؟

 1. فراموش نکنید برای شروع کار می بایست وارد حساب کاربری خود در هوش ثروت شوید، در صورتی که تا به حال در سایت عضو نشده اید همین حالا از قسمت ثبت نام در بالای سایت برای ثبت نام رایگان اقدام نمایید.
 2. بعد از ورود به سایت اسم خود را باید در بالای سایت (همانجایی که دکمه ثبت نام بود) مشاهده کنید؛ تا اینجا کار را عالی انجام داده اید.
 3. بعد ورود به سایت روی دکمه ای که در پایین تر قرار دارد برای ورود به بخش ناحیه همکاری در فروش کلیک کنید.
 4. درصورتی که تازه ثبت نام کرده باشین باید منتظر تایید حساب فروشندگی خود توسط تیم ما باشید، کارمندان هوش ثروت درخواست شما را در سریعترین زمان بررسی می‌کنند و می‌پذیرند.
 5. پس از آن پنل شما آماده می‌شود که از طریق ناحیه همکاری در فروش> URL ارجاع شما میتوانید آدرس اختصاصی خود را داشته باشید و با ارسال آن لینک به دوستان خود یا قراردادن در سایت و مقاله‌های خود کسب درآمد نمایید. در صورتی که بخواهید آدرس صفحه‌ی خاصی را به دوستان خود دهید، میتوانید آدرس آن صفحه را در قسمت URL برگه وارد کنید ( وارد کردن نام کمپین اختیاری است، اگر خواستید بعدا آمار ورودی های خود را طبقه‌بندی شده‌تر مشاهده نمایید می‌توانید نام کمپین هم وارد کنید، مثلا بزنید sidebanner یا مثلا instagramstory) و بر روی دکمه‌ی ایجاد URL کلیک کنید و آدرس اختصاصی خود را دریافت نمایید.
 6. لینک اختصاصی دریافت شده را در سایت یا اینستاگرام خود قرار دهید (یا برای کاربران خود ایمیل کنید یا از طریق تلگرام و واتس‌اپ برای دوستان خود (یاگروه‌هایی که عضو هستید) ارسال کنید) و از طریق قسمت ناحیه همکاری در فروش > آمار ورودی ها میتوانید لحظه به لحظه مشاهده نمایید، چند نفر از طریق آن لینک وارد شده‌اند و چند نفر خرید کرده‌اند و درآمد شما چقدر بوده است.
 7. درآمد شما باتوجه به آمار در پنل شما ثبت می‌گردد که درصورت درخواست بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت پول به حساب شما واریز می‌گردد.

 

منتظر چه هستید؟ شروع کنید

بزودی با افرادی که درآمدهای خوبی از هوش‌ثروت کسب کرده‌اند، ضمن تهیه‌ی مصاحبه، همراه گزارش دقیق، خدمت شما عزیزان عرضه میکنیم. همین الآن شروع کنید و شما اولین فرد موفق باشید که چندین میلیون از هوش‌ثروت کسب درآمد کرده است. شاید این شغل دوم شما، درآمد اول شما گردد.

دیدگاهتان را بنویسید