فرم همکاری اساتید با آموزشگاه فنی هوش ثروت

تدوین و تیزر سازی

یک ویدیوی حرفه ای باعث میشود همه جذب برندتان بشوند!

به ویدیوهایی که پیام سازنده را به صورت متحرک با اکشن های جذاب به مخاطب منتقل می‌کنند،
موشن گرافیک می‌گویند.انتقال پیام از این روش مزیت های زیادی را برای شما به همراه دارد که مهم‌ترین آن رساندن محتوا بصورت
تاثیر گذار و جذاب در زمان کوتاه تر به مخاطب می‌باشد.

همراه ما باشید تا یک پیج فعال و بروز، با تولید محتوای جذاب و گرافیکی داشته باشید.

تدوین و تیزر سازی
یک ویدیوی حرفه ای باعث میشود همه جذب برندتان بشوند! به ویدیوهایی که پیام سازنده را به صورت متحرک با اکشن های جذاب به مخاطب منتقل می‌کنند، موشن گرافیک می‌گویند.انتقال پیام از این روش مزیت های زیادی را برای شما به همراه دارد که مهم‌ترین آن رساندن محتوا بصورت تاثیر گذار و جذاب در زمان کوتاه تر به مخاطب می‌باشد. همراه ما باشید تا یک پیج فعال و بروز، با تولید محتوای جذاب و گرافیکی داشته باشید.

پکیج ها

تنوع زیاد در پکیج ها

پکیج یاقوت

انیمیت ساده و غیر پیچیده ای برای استفاده در پیج های اینستاگرام جهت چندبرابر کردن بازخورد تبلیغ

پکیج مروارید

اسلایدشو عکس و نوشته و ترنزیشن جهت معرفی شرکت،کلاس،اساتید و یا آموزشکاه

پکیج الماس

انیمیت حرفه ای و ساخت فضای مناسب با استفاده از نوع رنگ های سازمانی برند جهت چندبرابر کردن فروش و بازدید از محصولات

پکیج VIP

نوع اکشن ها و اتفاقات در لگوموشن حرفع ای بصورتی انجام میشود که اسم و هویت برند به صورت طولانی مدت در ذهن مخاطب ماندگارشود

فرایند اجرای کار

مسیری که شمارا بهترین میکند!

ایده پردازی و تحلیل

با تحلیل و ساخت ایده های نو شروع به ایجاد جلوه های کار آمد میکنیم.

طراحی استراتژی

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

تولیدو نشر

تمام دستاورد های مراحل قبل حالا آماده عملی شدن است.

نمونه کارها

موشن های ما

درخواست مشاوره یا خدمت

آشنایی کامل با تدوین و موشن گرافیک

با تدوین و موشن گرافیک شما می توانید تغیر و تحولی با ساخت تیزر تبلیغاتی، تصاویر متحرک و پیام های تبلیغاتی به

 کسب وکار خود بپردازید.

ساخت موشن گرافیک در گسترش و معرفی کسب و کار نقش بسیار مهمی دارد؛ شاه بازار دیجیتال، محتوا است. محتوای ویدئویی یکی از جذاب ترین ها برای بازار است؛ همچنین بازاریاب ها شیفته ی محتوای ویدیویی به ویژه موشن گرافیک هستند، موشن گرافیک ها، پویانمایی ها و تیزر تبلیغاتی همه محتوای ویدیویی محسوب می شوند.

حدود 3 میلیارد نفر از رسانه ها استفاده می کنند، مورد توجه قرار دادن بیننده به پست های اجتماعی، به خلاقیت زیادی نیاز دارد. انتقال مطالب با استفاده از موشن گرافیک در تیزر تبلیغاتی، و ساخت ویدئو های تبلیفاتی از راه های جلب توجه بیننده به بازار کسب و کار است.

 

موشن گرافیک چیست؟ چرا باید از موشن گرافیک استفاده کرد؟

موشن گرافیک از دو واژه ی موشن، به معنای(حرکت) و گرافیک، به معنای (تصاویر) مانند وکتور ها و تصاویری که معمولا با برنامه های گرافیکی مثل فتوشاپ ساخته شده اند تشکیل شده است. به طور کلی ویدئو هایی که پیام و محتوا رو به صورت متحرک نمایش می دهند موشن هستند؛ موشن گرافیک اصولا به همراه صدا توسط برنامه های ادوب پریمیر یا افتر افکت ساخته می شود.

طی تحقیق و مطالعه توسط مایکروسافت مشخص شده است که دقت انسان 8 ثانیه است، که حتی از ماهی 1 ثانیه کمتر می باشد. انسان در هر سال 88 درصد دقت و توجه خود را از دست می دهد؛ از این سو این آمار به معنای این است که بیننده به مضمون های جذاب توجه می کند.

موشن گرافیک با ترکیب صدا، تصویر و پویانمایی توجه مخاطب را در رسانه و اینترنت با ساخت تیزر تبلیغاتی جلب می کند. بینندگان به هنر های تجسمی توجه می کنند. گرافیست اندیشه و دانسته های خود را از طریق نقشه، متن، تصاویر متحرک به مخاطب ارائه می دهد و باعث می شود توجه بیننده جلب شود و در ذهن ها نقش پیدا کند و همچنین علاوه بر جلب توجه برای مخاطب سرگرم کننده است.

کاربرد تدوین و موشن گرافیک:

اگر بخواهید ویدئویی بسازید قطعا به دوربین، صدابردار، بازیگر، نورپرداز و تدوینگر احتیاج دارید.ولی در موشن گرافیک تقریبا فقط تدوین و صدا گذاری دارید و ما بقیه نقش ها را کامپیوتر انجام می دهد؛به همین خاطر هزینه موشن گرافیک پایین تر است. همچنین موشن گرافیک برای مخاطب جذاب تر است و تصاویر متحرک بیشتر در ذهن بیننده نفوذ پیدا می کند.

از کاربرد های موشن گرافیک می توان به:

 1. ساخت برنامه های آموزشی

 2. ایده های تبلیغاتی

 3. معرفی محصولات و یا خدمات

 4. انیمیشن های دو بعدی

 5. تیزر تبلیغاتی

اشاره کرد.

انواع موشن گرافیک

موشن گرافیک:

برجسته ترین موشن هایی که مشاهده می کنید در این دسته قرار دارند؛در این نوع از موشن ها متحرک سازی و وکتور انجام می شود و سپس صدا روی ویدئو قرار می گیرد.بدلیل وجود صدا و جذابیت کلیپ انتقال مفاهیم بهتر انجام می شود.

ویدئو موشن:

این سری از موشن ها علاوه بر تصاویر متحرک گرافیکی، از فیلمبرداری های واقعی هم در داخل کلیپ استفاده می کنند؛ برای قسمت هایی از فیلم که با فیلمبرداری قابل ارائه نیست.

استاپ موشن:

در شیوه استاپ موشن برای ساخت از عکاسی استفاده می شود. اشیاء به صورت خیلی جزعی حرکت داده می شود و از اشیاء در حین حرکت عکس برداری می شود؛ و با نرم افزاری مخصوص، عکس ها را پشت سر هم قرار می دهند تا حس حرکت را به مخاطب نشان دهد.

اینفو موشن:

در ساخت این ویدئو ها از تکنیک و اصول اینفوگرافیک ،برای انتقال محتوا استفاده می کنند.

مزایای موشن گرافیک

 • از فواید موشن گرافیک میتوان به ساده بیان کردن اندیشه های مشتریان از طریق ساخت تیزر تبلیغاتی به منظور شرح و معرفی کسب و کار اشاره کرد. بدانید که اطلاعات تصویری 70 هزار برابر زودتر نسبت به متن ها در ذهن نفوذ پیدا می کنند. موشن گرافیک ها توانایی این رو دارند که اندیشه ها، فرآورده ها و فعالیت ها را به روشی نمایش دهند برای مخاطب قابل تحلیل باشد.
 • از دیگر مزایا های موشن گرافیک بهره گیری آن در فضا های اجتماعی گوناگون است؛ در پست و استوری های شبکه های اجتماعی، یوتیوب، ایمیل و….. استفاده کنید و توجه مخاطب را به کسب و کار خود جلب کنید.
 • صرفه جویی در مخارج و زمان از مزایا های ساخت تیزر تبلیغاتی با ساخت موشن گرافیک با بازدهی بالا است؛ فقط با به اشتراک گذاشتن در چند پیج تبلیغاتی مخاطب را مدت زمان کوتاهی به سمت خود هدایت کنید.
 • شما می توانید با ساخت موشن گرافیک با فراخوانی و دعوت مشتریان را به خرید تشویق کنید.
 • قابل اشتراک گذاری توسط مخاطبان یکی دیگر از مزایای ساخت موشن گرافیک است؛ زیرا هرچقدر محتوا با کیفیت تر و نیاز های مخاطب را بر طرف کند، مشتری تبلیغ می کند و رسانه را به اشتراک می گذارد همین امر باعث هدایت مشتری های بیشتری می شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی با موشن گرافیک و تدوین

یکی از اساس و ارگان ساخت تیزر تبلیفاتی، موشن گرافیک و تدوین فیلم است. از رایج ترین مشغله های بازاریاب تبلیغات است که در دو دسته دیجیتال و سنتی توزیع می شود. رادیو، تلوزیون و روزنامه ها تبلیغات سنتی محسوب می شوند و تبلیغ در رسانه های آنلاین فعالیت دیجیتالی شمرده می شوند. ساخت تیزر تبلیغاتی هم از فعالیت سنتی و هم دیجیتالی محسوب می شود.

تیزر تبلیغاتی مانند تریلر های فیلم هستند که مخاطب را ترغیب می کند تا مردم را دعوت به بازار خود کند؛ حدود 70 درصد مردم تمایل دارند که تیزر تبلیغاتی، فیلم آموزشی و آنونس ویدئو مارکتینگ را تماشا کنند تا متن های طولانی و خسته کننده را مطالعه کنند.

 نکته های قابل ملازمه motion graphic

موشن یک حرفه در حال پیشرفت است و در حالی که ابزار ساخته شده برای ساخت موشن راحت تر از گذشته دست یافتنی تر شده است، هنرمندان بیشتری را به ساخت موشن سوق می دهد. نکته های مفیدی وجود دارد تا به شما در نوآوری بهترین اثرتان کمک کند.

 • در ساخت موشن توجه داشته باشید مشتری چه می خواهد.

ارباب رجوع آدم های سازگار نیستند که به آنها کار می کنید؛ پس اگر شما تازه کار را نیز شروع کرده اید، همیشه به خاطر بسپارید ایده های آنها را به درستی به واقعیت تبدیل کنید. باید بدانید که مشتری همیشه از ایده های شما استقبال نمی کند، اما شما شما ایده هایتان را بیان کنید تا کارتان را به درستی انجام داده باشید.

 • ساخت موشن گرافیک خود را با دقت برنامه ریزی کنید.

قبل از استفاده ابزار primier، after effects و… ضروریست تا برنامه ای دقیق برای شروع کارتان داشته باشید.می توانید ایده های تان را بنویسید و یا الگو برداری کنید. توجه داشته باشید اگر ندانسته و بدون برنامه کارتان را جلو ببرید موجب می شوید تا با آزمایش و خطای بسیاری پیش برید و این امر بسیار زمان گیر است.

 • قالب نام گذاری مناسبی داشته باشید.

شما باید یک ساختار نام گذاری داشته باشید، در هنگام ساخت موشن با هر نرم افزاری فایل های تکمیل شده لایه لایه می شوند، و برای ذخیره فایل نهایی پیچیده تر می شود، با نام گذاری لایه ها فعالیت آسان تر می شود  و در وقت صرفه جویی می شود.

 • استفاده از افکت های 2 بعدی برای صرفه جویی زمان.

اکثر افکت های شگفت انگیز گرافیکی بر روی ویدئو های موشن سه بعدی هستند، که زمان زیادی را از ما می گیرند.

افتر افکت یک برنامه جلوه های بصری است که می توانید، به راحتی با آن افکت های دو بعدی راضی کننده ای را در مدت زمان کوتاه تری بسازید.

 • یک سبک در ساخت موشن انتخاب کنید.

لازم نیست از رنگ های مختلف برای هر برگه داشته باشیم و یا از گروه متن های متفاوتی به صورت نا پیوسته داشته باشیم.

برای اینکه مخاطب را مجذوب کار خود نگه داریم، داشتن یک سبک پایه در پروژه خود کافی است.

 • موشن خود را برای بیننده واضح بسازید.

شفافیت یک موشن از افکت های خاص در کارتان مهم تر است. اگر آنچه که تماشاگر می بیند واضح نباشد، هیچ افکت زرق و برق داری نمیتوان آنرا درست کرد. وضوح و سادگی در کار مسیر مهمی در ساختار است؛ موشنی که برای مخاطب ساده و واضح باشد، تاثیری ماندگار تر بر روی او می گذارد.

 

 • با وقفه کار کنید و زمانی را برای استراحت بگذارید.

شما می توانید با مدت زمان کوتاهی استراحت، خطا های خود را در پروژه اصلاح کنید؛ چون برای برسی اشتباه ها نیاز به چشمان سرحال تر دارند. یک چای بنوشید یا برای 15 دقیقه از سیستم خود فاصله بگیرید.این فعالیت به شما کمک می کند تا نواحی ای که نیاز به اصلاح دارند را مشاهده کنید.

 

مقلات هوش ثروت

لیستی از مقالات ما

ساخت موشن گرافیک و مزیت های آن

کلمه موشن گرافیک به انگلیسی Motion Graphics به علم ادغام حرکت و صدا در رسانه گفته می شود. یکی از موارد پر استفاده تکنیک موشن گرافیک برای معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات می باشد. در واقع، موشن گرافیک، استفاده از عناصر گرافیکی برای توضیح و اطلاع رسانی یک هدف خاص است که گاهی به صورت تمام گرافیک و گاهی با تلفیق با تصویربرداری واقعی اجرا می شود. تکنیک موشن گرافیک در رسانه و ساخت تیزر، کاربردهای زیادی را دارد. از جمله ساخت تیتراژ پایانی فیلم ها، طراحی هویت های سازمانی برای کلیه شرکت ها و کسب و کارها، ساخت ووله های تبلیغاتی، ساخت موشن های جشنواره ای و فستیوالی و … از مزیت های اصلی ساخت موشن گرافیک می توان به این موارد اشاره کرد: تاثیر گذاری سریع در بیننده، انتقال پیام ویدئو در زمان کمتر به بیننده، به طبع با کمتر شدن زمان ساخت تیزر هزینه ها کاهش می یابد، کاربرپسند بودن این تکنیک، نتیجه پذیر بودن این تکنیک

ویژگی

چرا هوش‌ثروت

ویژگی‌هایی که مارا از بقیه متمایز کرده

تحویل در کمترین زمان

تحویل سریع به معنی پیگیری و وعده های یکی دو هفته ای نیست! تیم هوش ثروت سعی کرده پس از ثبت سفارش، طراحی را آغاز می کنند تا پروژه در کمترین زمان تحویل مشتری داده شود

رضایت مشتریان

تیم هوش ثروت تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت مشتریان خود انجام خواهد داد

قیمت مناسب

تعرفه های تیم موشن هوش ثروت برابر با کیفیت کار تعریف شده اند. پس تعرفه مناسب در مقابل کیفیت مناسب می باشد

تعرفه ها

بسته‌های تدوین موشن گرافیک

 با توجه به ظرافت و نوع برند خود یکی از پکیج های زیر را انتخاب کنید

پکیج لوگوموشن سمپل

بعضی از کاربران فضای مجازی جهت شخصی سازی محتوایی که تولید کرده اند احتیاج به یک لگو موشن معمولی و غیر حرفه ای دارند تا لگو خود را بصورت انیمیت شده در گوشه ای محتوا خود قرار دهند
تدوین استوری برد و اکشن‌ها
جدا سازی اجزا لگو با توجه به سناریو
پیش نمایش قبل از اتمام پروژه
صدا گذاری انیمیت
لوپ حرفه ای
شروع قیمت از 400 هزار تومان

پکیج مروارید

اسلاییدشو عکس و نوشته و ترنزیشن جهت معرفی شرکت ، کلاس ، اساتید و یا اموزشگاه
تدوین استوری برد
ادیت عکس و فایل
ساخت موزیک کو جلوه های صوتی
شروع قیمت به ازای هر ثانیه 10 هزار تومان
پکیج یاقوت

انیمیت ساده و غیر پیچیده برای استفاده در پیج های اینستاگرام جهت چند برابر کردن بازخورد تبلیغ
تدوین استوری برد
تغییر کاراکتر و فضای نیمه آماده
ادیت عکس و فایل
پیش نمایش سناریو
رعایت مورف و قوانین انیمیت
ساخت صدا و افکت صوتی
ساخت صدا و افکت صوتی
خروجی باکیفیت
قابلیت لوپ (حلقه و تکرار) کردن صدا و تصویر
شروع قیمت به ازای هر ثانیه 30 هزار تومان

پکیج الماس

انیمیت حرفه ای و ساخت فضای مناسب با استفاده از نوع رنگ های سازمانی برند جهت چند برابر کردن فروش و بازدید از محصولات
4 ساعت جلسه حضوری یا تماس تصویری جهت تدوین سناریو و هویت کاراکتر ها
ساخت کاراکتر و فضا بصورت خصوصی و مختص برند
صدا گذاری حرفه ای
لوپ انیمیت
لوپ صدا
اجرا تمامی قوانین انیمیت
خروجی باکیفیت
شروع قیمت به ازای هر ثانیه 70 هزار تومان

خدمات لوگوموشن اختصاصی (VIP)

بگذارید هویت شما در ذهن مخاطب ثبت شود!
نوع اکشن ها و اتفاقات در لگو موشن حرفه ای بصورتی انجام میشود که اسم و هویت برند بصورت طولانی مدت در ذهن مخاطب ماندگار شود
شروع قیمت از 3 میلیون تومان

مشاوره

مراحل

مراحل تدوین موشن

 مسیری که شما را متمایز می‌کند

طراحی سناریو کلی از اکشن‌ها

با توجه به نوع برند و خواسته شما استوری برد چیده میشه و در غالب یک طرح ساده به منظوره پیش نمایش در اختیار شما قرار میگیرد

طراحی کاراکتر و فضا

پس از تایید شما تیم طراحی ، کاراکتر و فضایه از پیش تعیین شده را طراحی میکنند و برای شما ارسال میشود

انیمیت

بعد از تایید شما انیمیت شروع شده و پس از ۷ الی ۱۲ روز خروجی اولیه تحویل داده میشود و شما سه بار فرصت تغییر در اکشن ها را دارید ، در نهایت صدا گذاری شده و بصورت فایلی با کیفیت برای شما ارسال میشود

نمونه کارها

نمونه کارهای موشن

 برخی از نمونه‌کارها میتوانید در اینجا مشاهده کنید

سوالات

سوالات متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات تدوین و موشن گرافیک

موشن یا لوگوموشن یک فرایند جدید برای چند برابر کردن فروش یا بازدید  و همچنین ماندگار شدن برند در زمان خیلی کم در ذهن مخاطب است.

تمام مشاغل این ویژگی رو دارن که خدماتشون رو در غالب موشن ارائه بدن

بنا به نوع ظرافت و اهمیت برند قیمت ها متفاوته و هر مقدار کار ظریف‌تر و زیباتر باشه یعنی جزییات بیشتری در اون رعایت شده و قیمت بیشتری داره.

ابتدا قیمت طبق درخواست شما محاسبه میشه و 30 درصد از مبلغ دریافت میشه، پس از اتمام پروژه و رضایت کامل شما باقی مبلغ دریافت میشه

بله اگه کار اونقدر جذاب باشه که ذهن مخاطب رو درگیر کنه قطعا تاثیر زیادی در فروش داره فقط مهمه که روی انتشار هم وقت گذاشته بشه

با توجه به اینکه قیمت ها بسیار پایین در نظر گرفته شده که با بررسی میتوانید به این موضوع پی ببرید، خیر تخفیف کلی وجود ندارد وقتی چند مدت یکبار تخفیف های خاصی در  زمان های مشخص در صفحه اول سایت یا در پیچ اینستاگرام اعلام میشود

بله! می‌توانید با ما تماس بگیرید تا ما یک بسته اختصاصی به شما ارائه دهیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره 09904499702 تماس بگیرید.

در کل به تکرار اتفاقات؛ یعنی بدون اینکه مشخص باشه که ویدیو یا صوت داره تکرار میشه لوپ میگن که ما میتونیم لوگوموشن شما را طوری تدوین کنیم که لوپ آن مشخص نباشد