مدیریت اینستاگرام

دیگه نگران کم آوردن وقت نباش…

اگر فرصت به روز رسانی صفحه اینستاگرام خود را به صورت حرفه ای ندارید،ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.

همراه ما باشید تا یک پیج فعال و بروز، با تولید محتوای جذاب و گرافیکی داشته باشید.

مدیریت سئو
ترافیک سایت خودت رو بهینه کن! نزدیک به 93 درصد از ترافیک وب به موتور های جستجو اختصاص دارد، پس اگر میخواهید وب سایت شما دیده شود، باید در موتور های جستجو دیده شده و رتبه بالایی کسب کند. اما چه کسانی و چگونه این کار را انجام میدهند؟ برای پاسخ به این سوال باید جواب خود را در دنیای سئو پیدا کنید و از خدمات آن بهره مند شوید.

پکیج ها

تنوع زیاد در پکیج ها

پکیج یاقوت

انیمیت ساده و غیر پیچیده ای برای استفاده در پیج های اینستاگرام جهت چندبرابر کردن بازخورد تبلیغ

پکیج مروارید

اسلایدشو عکس و نوشته و ترنزیشن جهت معرفی شرکت،کلاس،اساتید و یا آموزشکاه

پکیج الماس

انیمیت حرفه ای و ساخت فضای مناسب با استفاده از نوع رنگ های سازمانی برند جهت چندبرابر کردن فروش و بازدید از محصولات

پکیج VIP

نوع اکشن ها و اتفاقات در لگوموشن حرفع ای بصورتی انجام میشود که اسم و هویت برند به صورت طولانی مدت در ذهن مخاطب ماندگارشود

فرایند اجرای کار

مسیری که شمارا بهترین میکند!

مطالعه برندینگ و پرسونا

با تحقیق و مطالعه برند شما و رقبا را درنظر میگیریم.

طراحی استراتژی

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

تولیدو نشر محتوا

تمام دستاورد های مراحل قبل حالا آماده عملی شدن است.

نمونه کارها

سایت هایی که با کمک هوش‌ثروت رشد کرده‌اند

مدرسه گل آرایی علی ولی

درخواست مشاوره یا خدمت

آشنایی کامل با مدیریت سئو

نزدیک به 93 درصد از ترافیک وب به موتور های جستجو اختصاص دارد، پس اگر میخواهید وب سایت شما دیده شود، باید در موتور های جستجو دیده شده و رتبه بالایی کسب کند.
اما چه کسانی و چگونه این کار را انجام میدهند؟
برای پاسخ به این سوال باید جواب خود را در دنیای سئو پیدا کنید و از خدمات آن بهره مند شوید.
خدمات سئو، سرویس هایی برای بهینه سازی موتور های جستجو هستند که برای دیده شدن وب سایت و آوردن ترافیک ارگانیک از موتور جستجو، به سمت وب سایت ها طراحی شده اند.
در این صفحه از وب سایت هوش ثروت قصد داریم به صورت مفصل خدمات سئو و مدیریت سئو سایت را شرح دهیم.

اهمیت سئو سایت

نزدیک به 93 درصد از ترافیک وب در موتور های جستجو رخ میدهد، و اگر میخواهید وب سایت شما دیده شود، باید سایتتان در موتورهاس جستجو ایندکس شده و رتبه بالایی بگیرد تا به کاربران زیادی نمایش داده شود.

همانطور که گفته شد به این کار یعنی بهینه سازی موتور جستجو و گرفتن ترافیک ارگانیک از آن، سئو گفته میشود، و این هنر دست سئو کار است. به همین دلیل ما نیاز به خدمات سئو برای سایتمان داریم تا سایت خود را رونق دهیم.

برای اینکه بیشتر از قبل اهمیت بهینه سازی سایت و موتور جستجو را متوجه شوید، نگاهی به آمار های زیر بندازید:

 1.  در آمریکا، 95 درصد از بازار موتور های جستجو در اختیار گوگل قرار دارد.
 2.  در طول روز بیش از 5.8 میلیارد جستجو، در موتور جستجوی گوگل انجام میشود. 
 3. 75 درصد از کاربران، جلوتر از صفحه ی اول نتایج گوگل نمیروند و فقط در صفحه اول دنبال نتیجه مورد نظر هستند.
 4. میانگین نرخ کلیک برای لینک اول 19.3 درصد و لینک دوم 10.57 درصد است، پس همانطور که مشاهده میکنید، تغییر  رتبه تفاوت زیادی ایجاد میکند.
 5. هر سال بین 16 تا 20 درصد از جستجوهای که توسط کاربران انجام میشود، موضوعات جدید هستند که قبلا کسی آنها را سرچ نکرده است.
 6. 60 درصد از جستجو های گوگل توسط تلفن های همراه انجام میشود.
 7. 33 درصد جستجو هایی که توسط موبایل انجام میشود، مربوط به پیدا کردن موقعیت مکانی است.
 8. در بین جستجو های موبایلی، به طور میانگین 7 از 10 جستجو، برای غذا انجام میشود.
 9. 46 درصد کاربران، جستجو راجب یک محصول را از گوگل آغاز میکنند.

اگر میخواهید بیشتر راجب استفاده از خدمات سئو سایت مطمئن شوید، به توضیحاتی که در ادامه بیان میکنیم گوش دهید. شاید فکر میکنید این کار آسان است، وشما میتوانید یک وب سایت بزنید و منتظر بمانید تا ترافیک وارد سایت شما شود.

اما اگر فکر میکنید این اتفاق خود به خود رخ میدهد، باید برایتان توضیح دهم، ممکن است وب سایت های زیادی وجود داشته باشند که روی موضوعات مشابه با موضوع و نوع فعالیت سایت شما کار میکنند و رقیب شما محسوب میشوند.

در این حالت موتور جستجو باید بین سایت های با موضوعات مشابه که رقیب یکدیگر محصوب میشوند، انتخاب کند تا کدام را به کاربر نمایش دهد؟  در نهایت تصمیم میگرد بر اساس رتبه ای که به سایت ها میدهد، آنها را به ترتیب در لیست نمایش بچیند. پس مدیریت و خدمات سئو برای جذب ترافیک هایی که جستجو های مرتبط با سایت ما را دارند، بسیار ضروری است.

عوامل تاثیر گذار در رتبه بندی سئو

وب سایت ها از خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای جذب مخاطب یا همان ترافیک ارگانیک، از موتور جستجو استفاده میکنند.

اما گوگل سایت ها را بر چه اساسی رتبه بندی میکند؟ پاسخ به این سوال میتواند تا حدودی گنگ باشد؛ زیرا فاکتور های زیادی برای رتبه بندی سئو سایت وجود دارد، اما سعی کرده ایم برخی از مهمترین آنها را برای شما شرح دهیم.

1. محتوا

محتوا یکی از اصلی ترین مسائل در سایت است. آیا میدانید چرا موتور جستجوی گوگل توانسته موفقیت بیشتری نسبت به سایر موتور های جستجو مانند یاهو، بینگ و… داشته باشد؟ و چرا در خدمات سئو به این بخش توجه زیادی میشود؟ بخاطر اینکه محتوای های بهتری را به کاربران نمایش میداده.

اولین اولویت گوگل نشان دادن محتوای با کیفیت و هرچه مرتبط تر به سرچ کاربر است و برایش مهم است که محتوا با خواسته ی کاربر تطابق داشته باشد؛  زیرا تمام ثروت و شهرت خود را از همین طریق بدست آورده است. به همین دلیل است که بخشی از خدمات سئو سایت مربوط به تولید محتوای سئو شده است، زیرا تولید محتوا برای بهبود سئو تکنیک های خاص خود را دارد و با وبلاگ نویسی متفاوت است.

موتور جستجو به محتوای هر صفحه، بروز بودن محتوا و کپی نبودن آن، اهمیت زیادی میدهد، و الگوریتم های پیچیده ای دارد تا تشخیص دهد محتوا، به مورد جستجوی کاربر ربط دارد یا خیر؟ به همین دلیل است که سایت ویکی پدیا معمولا رتبه بالایی کسب میکند؛ زیرا درباره هر موضوعی به صورت کامل و جامع توضیح داده و کاملا علمی و قابل اعتماد است.

2. رابط کاربری (UX)

یکی دیگر از کار هایی که در خدمات سئو سایت به آن توجه میشود، چک کردن رابط کاربری است. هر چقدر که مدیریت سئو شما روی محتوا و محتوای سئو شده فعالیت کند، تا زمانی که رابط کاربری ضعیفی داشته باشید، احتمالا نتیجه نخواهید گرفت.

رابط کاربری علاوه بر ظاهری زیبا، ساده بوده و دسترسی به تمام منو ها و گزینه ها آسان باشد، و این مورد حتما جز مواردی است که شرکت ارائه دهنده ی خدمات سئو آن را بررسی میکند.

 اگر شما تجربه کاربری ضعیفی ارائه دهید، کاربر سایت شما را ترک کرده و هرگز به سراغ سایت شما نخواهد آمد، و این چیزی است که گوگل از آن اجتناب میکند، و تمام تلاش خود را میکند تا سایت هایی با تجربه کاربری عالی را نمایش دهد.

خدمات سئو سایت چه مواردی را برای رابط کاربری (UX) در نظر میگیرد؟

 • سرعت صفحه بالا: کاربران باید بتوانند با سرعت و سهولت به تمام مطالب سایت دسترسی داشته باشند.
 • سازگاری با گوشی موبایل: با توجه به آمار ها نشان میدهد که استفاده از تلفن همراه برای جستجو در وب بسیار فراگیر شده است، و اکثر ترافیک وب سهم کاربران موبایل هستند.
 • نبود پیغام ها و پاپ آپ های مزاحم

گوگل در سال 2021 خبر از الگوریتم جدید داد که بر اساس تجربه و تعامل کاربر با صفحه ارائه میشوند. به گفته خود گوگل: 

سیگنال ها جنبه هایی از تجربه تعامل کاربر با صفحه وب را اندازه گیری میکنند. استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت، باعث میشود این عوامل کاربران در همه ی مرورگر ها لذت بخش تر شود، و به سایت ها را به سمتی میبرد که انتظارات کاربران در تلفن همراه را تکمل دهند. ما معتقدیم بهینه سازی سایت و خدمات سئو موجب موفقیت در کسب و کار میشود.

3. سئو فنی یا تکنیکال سئو

  یکی دیگر از عواملی که تیم خدمات سئو هوش ثروت روی آن کار میکند، سئوی تکنیکال است که مربوط به تنظیمات فنی توسعه وب میشود.

سئو تکنیکال با رابط کاربری همپوشانی دارد؛ و شامل مواردی میشود که سرعت سایت را افزایش داده و همینطور متا دیتا ها و معماری وب را در برمیگیرد.

به عنوان مثال، بهینه‌سازی‌های متا داده با بهبود نرخ کلیک در صفحات نتایج جستجو، بهبود رتبه‌بندی تصویر یا حتی کمک به نمایش محتوای شما در جستجوهای صوتی.

4. بازخورد کاربران

یکی از عوامل مهمی که در تیم خدمات سئو دائما تحلیل و آنالیز میشود، داده های رفتاری است که کاربران سایت از خود نشان میدهند. رفتاری که کاربران هنگام جستجوی محتوا از خود نشان میدهند، به عنوان یک سرنخ برای موتور جستجو عمل میکند.

این موارد میتوانند عواملی مانند نرخ کلیک باشد، یا اگر کاربر وارد صفحه ای شده و سریع دکمه بازگشت را بزند و از صفحه خارج شود نیز خود یک داده مهم تلقی میشود که نرخ Bounce Rate نامیده میشود.

5. بک لینک

یکی دیگر از عواملی بسیار مهم و تاثیر گذار در رتبه بندی سایت، بک لینک ها هستند که باید با دقت و اصول مخصوص به خود توسط تیم خدمات سئو، روی سایت پیاده شود.
بک لینک، به هر لینکی گفته میشود که به وب سایت شما اشاره میکند و یکی از مواردی که برای موتور جستجو خیلی اهمیت دارد، تعداد لینک هایی است که به یک صفحه اشاره میکنند و حتی سایتی که به شما بک لینک داده است، نیز مهم است.
اصلا نگران نباشید تیم خدمات سئو، مدیریت سئوی شما و لینک هایی که ساخته میشوند را به عهده میگیرند و چک میکنند که آیا سایتی که به شما لینک داده معتبر است؟ آیا سایت مربوطه ارزش و اعتبار لازم برای بک لینک دادن به شما را دارد؟ آیا قبلا از این سیگنال استفاده شده است یا خیر؟
اگر از آژانس های خدمات سئو بپرسید به شما خواهند گفت، موارد گفته شده در قسمت بالا، تعیین کننده ارزش لینک و کیفیت آن است.

همچنین باید دقت کنید سایتی که از آن لینک میگیرید، باید مرتبط با موضوع سایت شما باشد. به عنوان مثال: اگر شما وبلاگ ورزشی دارید و چند لینک ESPN به سایت شما وراد شده است، موتور جستجو محتوای شما را بسیار معتبر و مرتبط تلقی میکند

چرا به خدمات سئو نیاز دارید؟

ارائه دهندگان خدمات سئو، دانش و تجربه تخصصی برای مدیریت سئو و بهینه سازی هرچه بهتر موتورجستجو را دارند؛ بنابراین کار ساده ای نیست که هر کسی بتواند خودش بهینه سازی سایت را انجام داده و موجب افزایش ترافیک سایت شود. نکته دیگر  زمان و وسعت مهارت های مورد نیاز برای اجرای مداوم و موفقیت آمیز مدیریت سئو است.

ارائه دهنده خدمات سئو چه مهارت هایی را باید دادشته باشد؟

 • HTML
 • جاوا اسکریپت
 • CSS
 • تولید و توسعه محتوا
 • طراحی خلاقانه
 • استراتژی وب
 • فیلمبرداری
 • UX/UI
 • روابط عمومی

همچنین حفظ ارتباط با سایر رسانه های معتبر بسیار مهم است، و البته دشوار. این کار برای رسیدن به اقتدار و اعتماد برای برندتان لازم است.

تعیین هدف

یکی از مهمترین و گاهی سخت ترین کار ها در سئو، این است که از کجا باید شروع کنیم؟ و دانش خود را برای رسیدن به چه هدفی به کار بگیریم؟ به عنوان مثال گاهی شما یک برند هستید، و هدف شما دیده شدن برند، اعتبار و شهرت گرفتن و افزایش آگاهی مردم نسبت به برند شما و جلب توجه در صفحات محصولتان است.

یا اگر شمکا یک ناشر وبلاگ هستید، ممکن است حذف شما افزایش رتبه و ترافیک سایت باشد. به این ترتیب به روشن شدن نقشه را و هدف، تیم متخصصان خدمات سئو و دیجیتال میتوانند شما را در این فرآیند راهنمایی کنند و برنامه خود را به درستی پیاده کنند. 

سئو تکنیکال یا فنی

که شامل تمام قسمت های فنی سایت شما می باشد و روی نحوه رتبه بندی و قضاوت موتور جستجو نسبت به سایت شما تاثیر میگذارد. که خود شامل موارد زیر است:

بودجه خزش: آیا خزنده موتور جستجو میتواند محتوا یمشا را پیدا کند و به آن دسترسی داشته باشد؟

Indexability: آیا صفحات سایت شما در موتور جستجو نشان داده میشود؟

تجربه کاربری (UX): آیا سایت شما به سرعت در هر دستگاهی لود میشود؟ آیا پیغام های پاپ آپ مزاحم وجود دارند؟ آیا سایت شما با موبایل سازگاری دارد؟ آیا فهم سایت و دسترسی به نقاط مختلف سایت برای کاربر ساده و آسان است؟

علاوه بر این ها ممیزی سایت میتواند شامل تجزیه تحلیل کد ها و بسیاری از تست های تشخیصی باشد. گاهی هزاران مورد انجام میشود که شامل این بخش فنی است، اما کارشناسان خدمات سئو به شما در اولویت بندی کارها کمک میکنند.

استراتژی کلمه کلیدی

برای موفقیت در پیش برد کسب و کارتان بسیار مهم است که اهداف تجارت خود را با آنچه مردم سرچ میکنند، همسو کنید. بخشی از خدمات سئو، شامل خدمات استراتژی کلمات کلیدی میباشد، که خود یک کار تخصصی است و به درک عمیق تجارت و رفتار کاربر شما بستگی دارد. استراتژی کلمه کلیدی پایه و اساس موفقیت سئوی شما است، و به همان اندازه اگر  بد چیده شود.

خدمات استراتژی کلمه کلیدی سئو شامل موارد مانند: تجزیه و تحلیل سرچ ماهانه کلمات، تجزیه تحلیل رقابت و سختی کلمه، تجزیه و تحلیل سایت های رقیب، تجزیه و تحلیل SERP ، اولویت بندی و… است.

تجزیه و تحلیل محتوا و استراتژی

در بین خدمات سئو تولید محتوای با کیفیت و یکتا، اهمیت بسیاری دارد. اگر شما محتوای خوبی داشته باشید، موتور جستجو سایت شما را به عنوان یک مرجع معرفی کرده و با رتبه دادن به شما، ترافیک ارگانیک را به سمت سایت شما هدایت میکند.

استراتژی تولید محتوای شما از استراتژی کلمه کلیدی شما نشات میگیرد و به شما نقشه راه برای رسیدن به رتبه های بالاتر را میدهد، که این کار شامل تجزیه و تحلیل و شکاف محتوا است.

بهینه سازی روی صفحه

یکی دیگر از خدمات سئو، شامل رعایت استراتژی کلمه کلیدی در محتوا و مضامین سایت است. صفحه های شما باید با کلمه کلیدی و مضامین مربوط به آن بهینه شده باشد.

 این اقدامات میتواند شامل استفاده‌ی هوشمندانه از کلمات کلیدی و لیست کلمات و اصطلاحات مربوطه، به  عنوان، محتوا و تیتر ها است؛ همچنین اضافه کردن تصاویر جذاب و مرتبط با موضوع و رعایت کلمه کلیدی در متن جایگزین تصاویر  و بهینه سازی طرح بندی ها برای تعامل است.

بهینه سازی خارج از سایت

یکی دیگر از خدمات سئویی که تاثیر  بسزایی روی افزایش رتبه سایت شما دارد، که خود شامل مواردی نظیر: تعداد بک لینک هایی است که از وب سایت های معتبر و قابل اعتماد به سایت شما اشاره شده است، بهینه سازی های کسب و کار گوگل، مدیریت شهرت، بهینه سازی جستجو های سایت، و بهبود دارایی رسانه های اجتماعی. 

بهینه سازی خارجی حتی روی رتبه دهی به محتوای شما نیز تاثیر دارد؛ اگر شما یک محتوای عالی دارید که یک لینک معتبر خارجی به آن داده شده است، به بهینه سازی محتوای شما و در نهایت افزایش ترافیک موتور های جستجو کمک میکند.

گزارش نویسی

 یکی دیگر از خدمات سئو، گرفتن گزارش و تجزیه تحلیل بازخورد ها است. بدون بازخورد گیری هرگز متوجه نمیشوید که تلاش و زحمات شما چه نتیجه ای داده اند. کارشناسان سئو به طور مداوم رتبه‌بندی کلمات کلیدی، ترافیک ارگانیک سایت، روند جستجو، بک لینک‌ها و تست‌های تشخیصی را برای اندازه‌گیری رتبه سئو و سایت شما انجام میدهند.

پشتیبانی 

یکی دیگر از خدمات سئو، پشتیبانی وب سایت است. ممکن است برای اجرایی کردن توصیه های متخصصان سئو برای ادامه و حفظ روند بهبود و توسعه سایت، به کمک نیاز داشته باشید که خیلی از آژانس ها خدمات پشتیبانی و مدیریت سئو سایت را برای شما انجام میدهند.

به عنوان مثال: آژانس های خدمات سئو در تولید محتوا و انتشار آن که باید به طور منظم روی سایت قرار بگیرد و ویراستاری و سئو باید روی آن انجام شود، میتوانند به صاحبان سایت سروریس دهی کنند.

تجزیه و تحلیل رقبا

تحلیل و بررسی رقبا میتواند یکی دیگر از خدمات سئو باشد که مشتریان برای آن به آژانس های مربوطه مراجعه میکنند.

این را همیشه بخاطر داشته باشید که رتبه و ترافیک سایتتان همیشگی نیست. اگر شما رتبه پایینی داشته باشید و بهینه سازی های مداوم بی نتیجه بوده است، باید به رقبای خود ونحوه عملکرد آنها را مقایسه کنید.

متخصصین ارائه دهنده خدمات سئو، تجزیه و تحلیل سئوی رقبا، نحوه رتبه بندی رقبای شما در طول زمان را همراه با KPI هایی مانند بک لینک ها، اعتبار دامنه و ترافیک تخمینی ردیابی می کند.

همچنین اگر  در حال حاضر  رتبه و ترافیک خوبی دارید، باید عملکر رقبا را زیر نظر بگیرید و اگر فکر میکنید  که ممکن است رقبا افزایش رتبه داشته باشند، نشانگر این است که باید روی سئو و تبلیغات سرمایه گذاری بیشتری در نظر بگیرید.

تولید و توسعه محتوا

همانطور که پیشتر به آن اشاره شد، یکی از موضعات بسیار مهم برای موتور های جستجو و کاربران، محتوای با کیفیت است.

خدمات تولید محتوا به شما کمک میکند طبق اصول و تکنیک های بهینه سازی، محتوای سئو شده روی سات خود قرار دهید؛ همچنین این محتوا بر اساس استراتژی کلمه کلیدی و استراتژی محتوا نویسی تان باید بهینه شود.

همچنین باید به طور مداوم بروز رسانی شوند تا از تازگی اطلاعات و فعال بودن صفحه اطمینان حاصل شود.

مقالات هوش ثروت

لیستی از مقالات ما

بهترین ایمیل خودت رو وارد کن و بعد دوره آموزشی ناگفته های قدرت درون رو کاملا رایگان دریافت کن