طراحی سایت

از طریق وبسایت کسب و کار آنلاین خود را با قدرت ادامه دهید و بصورت 24 ساعته آن را فعال نگه دارید.

اگر تاکنون رویای داشتن سایت و راه اندازی کسب و کارتان را در سرتان داشتید اکنون زمان آن رسیده که با طراحی سایت‌ شخصی به رویای خود جامه عمل بپوشانید. با داشتن سایت دلخواهتان می توانید به راحتی خدمات خود را از طریق دنیای گسترده اینترنت در معرض دید همگان قرار دهید و از طریق موتورهای جست و جو به راحتی کسب و کارتان را به عنوان یک برند به دنیا معرفی کنید.

طراحی سایت
وبسایت شما دفتر کار آنلاین و ویترین محصولات و خدمات شماست. از طریق وبسایت کسب و کار آنلاین خود را با قدرت ادامه دهید و بصورت 24 ساعته آن را فعال نگه دارید. اگر تاکنون رویای داشتن سایت و راه اندازی کسب و کارتان را در سرتان داشتید اکنون زمان آن رسیده که با طراحی سایت‌ شخصی به رویای خود جامه عمل بپوشانید. با داشتن سایت دلخواهتان می توانید به راحتی خدمات خود را از طریق دنیای گسترده اینترنت در معرض دید همگان قرار دهید و از طریق موتورهای جست و جو به راحتی کسب و کارتان را به عنوان یک برند به دنیا معرفی کنید.

پکیج ها

تنوع زیاد در پکیج ها

طراحی سایت شرکتی و شخصی

امروزه همه شرکت ها و افراد شاخص در دنیای واقعی نیازمند یک وب سایت حرفه ای هستند. در واقع داشتن وب سایت حرفه ای به اعتبار بخشی و برند سازی آن ها کمک بسیاری می کند.

طراحی سایت خبری

این روزها تمایل افراد به دنبال کردن اخبار از طریق اینترنت بجای روزنامه و مجله ها، شرایطی را فراهم کرده که سایت های خبری بازدید خوبی در اینترنت داشته باشند.

طراحی فروشگاه اینترنتی

با توجه به فراگیر شدن اینترنت و استفاده زیاد مردم از موبایل برای برطرف کردن نیاز هایشان، داشتن یک فروشگاه اینترنتی نیاز اساسی هر کسب و کاری برای افزایش فروش و جذب مشتری می باشد.

طراحی سایت آگهی و دایرکتوری

کار اصلی وب سایت های آگهی و دایرکتوری ایجاد رابطه بین مشتری و فروشنده مثل دیوار و شیپور و یا ایجاد ارتباط بین مجری و کارفرما مثل پونیشا، ایسمینار و... می باشد. قسمتی از امکانات این سایت ها رایگان و بقیه امکانات مورد نیاز کاربران پولی می باشد.

طراحی سایت پزشکی

اینترنت بهترین بستر برای یافتن اطلاعات پزشکی و همچنین جستجو برای یافتن پزشکان مورد نیاز می باشد. به همین جهت فعالان حوزه پزشکی، کلینیک ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، درمانگاه ها و پزشکان می توانند اطلاعات خود و همچنین رزرو نوبت را به صورت آنلاین در اختیار افراد قرار دهند.

طراحی سایت آموزشی

شاید شما هم آموزش هایی را بصورت آنلاین دریافت کرده باشید. اگر شما هم یک مجموعه آموزشی هستید و یا تخصصی دارید که میتوانید آن را بصورت آنلاین بفروش برسانید، در چنین شرایطی داشتن سایت برای شما بهترین گزینه میباشد.

نگهداری و امنیت

مشاوره رایگان و ثبت سفارش

طراحی سایت شرکتی و شخصی

مشاوره رایگان و ثبت سفارش

طراحی سایت فروشگاهی

مشاوره رایگان و ثبت سفارش

فرایند اجرای کار

مسیری که شمارا بهترین میکند!

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما براساس هویت بصری کسب و کارشما وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی می‌کند

پیاده‌سازی

تیم فنی و برنامه‌نویس‌های هوش ثروت طرح گرافیکی مورد تائید شما را تحویل گرفته و به اصولی ترین و جدیدترین متدهای روزدنیا به یک وب سایت واقعی تبدیل می‌کنند.

درخواست مشاوره یا خدمت

آشنایی کامل با طراحی سایت

طراحی سایت یا توسعه وب به معنای ایجاد، توسعه و نگهداری یک سایت می باشد که میتواند برای یک وب جهانی (اینترنت) یا یک اینترانت (شبکه خصوصی) انجام شود. طراحی سایت میتواند برای یک سایت وبلاگی ساده انجام شود تا برنامه های کاربردی پیچیده، مشاغل الکترونیکی، سایت های خدماتی و شبکه های اجتماعی. طراحی سایت میتواند شامل ابعاد مختلف مانند: مدیریت پایگاه داده، برنامه نویسی، طراحی رابط کاربری، پیکربندی و امنیت شبکه، تولید محتوای وب، پشتیبانی و ارتباط مشتری و… باشد که در نهایت به ایجاد صفحه ای می انجامد که از طریق ایترنت کار میکند. طراحی سایت به صورت پایه، از طریق کد نویسی و زبان نشانه گذاری انجام میشود؛ اما طی چند سال اخیر، سیستم های CMS به بازار آمده اند تا ایجاد وب و همچنین ویرایش های فنی و اولیه آسانتر باشد. در واقع اصطلاح طراحی سایت (Web design) در تخصصی فقط به طراحی دیزاین (فرانت) سایت اشاره میکند؛ زمانی که صحبت از طراحی سایت میشود، منظور ایجاد و توسعه وب است. بد نیست بدانید که اصطلاح درست و تخصصی در زبان انگلیسی برای کسی که از ابتدا صفحه وب سایتی را ساخته و روی آن کار میکند، توسعه دهنده وب (Web developer) نام دارد و این خدمات را توسعه وب (Web development) می‌نامند. پس تا اخر این مقاله از هوش ثروت، منظور از کاربرد اصطلاح طراحی سایت، همان اشاره به توسعه وب دارد. طراحی و توسعه وب به دو قسمت اصلی تقسیم میشود که Frontend وBackend  نام دارند. برنامه نویسی فرانت (Frontend): به بخشی از وب سایت که کاربر مستقیما آن را میبیند و با آن در ارتباط است، اشاره میکند، که به آن “سمت مشتری” میگویند. توسعه دهنگان فرانت مسئول دیزاین، طراحی، تصاویر و رفتاری هستند که وب سایت بر روی مرروگر کاربر انجام میدهد. برنامه نویسی بکند (Backend): که کد نویسی سمت سرور نیز نام دارد، به بخش هایی گفته میشود که از دید کاربر پنهان است و در واقع عامل محرکی است که دستورات مشتریان را انجام میدهد و با سرور ها سر و کار دارد.

طراح سایت چه کاری انجام میدهد؟

طراح سایت مسئول ایجاد و سپس توسعه وب سایت است. این توسعه میتواند شامل تمام موراد بکند، فرانت، پشتیبانی و امنیت شبکه، توسعه محتوا و… باشد. همچنین یک طراح سایت میتواند مسئول بخش های فنی مانند عملکرد و ظرفیت نیز هست، معیار هایی نظیر سرعت سایت و ترافیک سایت.

طراحی سایت و دنیای کسب و کار

به جرات میتوان گفت طراحی سایت، دنیای تجارت را نیز متحول کره و نوع جدیدی از خرید و فروش را به مردم و صاحبان کسب و کار معرفی کرد. طراحی سایت دروازه ای برای افزایش فروش بیشتر و رونق کسب و کار است. از این طریق نه تنها موجب برند سازی و معروفیت برند میشود، بلکه شیوه جدید از تبلیغات را روی محصول یا خدمات را انجام میدهید، و در نهایت باید گفت سود اوری و جذب مشتری تان چند برابر شده و شما فقط به مشتریان حضوری محدود نمیشوید. طراحی سایت، به وسیله مشاغلی که از وب سایت خود برای تبلیغ، خرید و فروش محصولات و خدمات به مشتریان استفاده میکنند، به مرور باعث رشد و تجاری سازی صنعت طراحی وب شدند. در ادامه با برخی وب سایت هایی آشنا میشویم که با طراحی سایت های خلاقانه ای، تحول چشمیگری در ارتباطات و تجارت الکترونیک داشته اند:

سایت eBay:

یک سای حراج آنلاین است که نحوه یافتن و خرید کالا توسط مشتریان را تغییر داده است.

سایت های Amazon وBuy :

تجربه خرید و معاملات متفاوتی را برای مصرف کننده ها به ارمغان آورده است. همانطور که در نمونه های طراحی سایت های ایرانی نیز، سایت دیجی کالا تبدیل به یک مرجع فروش برای اجناس در تمامی دسته بندی ها تبدیل شده است. سایت هایی مانند موتن رو و خانومی نیز جز محبوب ترین سایت های فروش لوازم آرایش شناخته میشود. همچنین نمونه دیگری از ارتباطات را سایت های وبلاگی به وجود آورده اند، که زمینه های زیادی را برای تبلیغات و همکاری در فروش ایجاد کرده اند. سیستم های CMS که Word press از معروفترین آنهاست، امکان ایجاد وب را به راحتی و در زمان کمتر فراهم کرده اند. در ابتدا ورد پرس با هدف توسعه و طراحی سایت های وبلاگی با زحمت کمتر، طراحی شده بود؛ اما بعد ها با اضافه کردن افزونه های وردپرسی امکانات آن گسترش یافته و سایت های فروشگاهی و خدماتی قدرتمندی میتوان با وردپرس طراحی کرد. استفاده از سیستم های مدیریت محتوا، تاثیر توسعه وب را در تعامل و ارتباطات آنلاین گسترش داده است. همچنین طراحی سایت روی بازاریابی و کسب و کار ها تاثیر گذاشته است و صرفا ابزاری برای کار و نیستند بلکه به طور گسترده برای ارتباطات و شبکه های اجتماعی خدمت میکنند. وب سایت هایی مانند فیس بوک و توییتر، بستر های برقراری ارتباط با روش شخصی تر و تعاملی تر را فراهم کرده اند.

توسعه وب چگونه بر کسب و کار تأثیر می گذارد؟

همانطور که گفته شد خدمات طراحی و توسعه سایت، فقط شامل نوشتن کد ها و ایجاد یک سایت نیست؛ بلکه متخصصان هوش ثروت در زمینه توسعه وب، به برند سازی، افزایش ترافیک، افزایش فروش، تبلیغات و کمپین های موثر و راه حل هایی برای رونق دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شمکا ارئه میدهند. همچنین با نگهداری و پشتیبانی از وب سایت ها کمک میکنند تا کسب و کار ها ثبات تجاری خود را حفظ کنند.  

چرا طراحی و توسعه وب سایت مهم است و چگونه به سودآوری کسب و کار شما کمک می کند؟

در واقع طراحی سایت و توسعه صحیح آن موجب تاثیر گذاری در مخاطبان و مشتریان شما میشود تا وراد وب سایت شما شده، در سایت شما به گشت و گذار بپردازند و در نهایت از شما خرید کنند. بنابراین توسعه سایت با رابط کاربری مناسب، موجب افزایش نرخ تبدیل میشود که درنهایت منجر به افزایش سود و رونق کسب و کار میشود.

چرا کسب و کار ها به خدمات طراحی سایت نیاز دارند؟

طراحی سایت برای مشاغل یا خدمات مختلف، موجب افزایش فروش آنلاین شده و از سوی دیگر کار ها را برای مشتریان و کاربران راحت میکند. این طور نیست که طراحی سایت، فقط موجب رونق کسب وکار مشاغل است، بلکه اراده خدمات اینترنتی، تاثیر زیادی روی زندگی مردم داشته است. بسیاری از کار ها و خدمات در کسری از ثانیه انجام میشود. علاوه بر سرعت، سهولت آن نیز افزایش یافته و دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارند، در نتیجه هزینه های رفت و آمد نیز به نفع مشتریان تمام میشود. در نتیجه کاربران اشتیاق زیادی برای استفاده از خدمات آنلاین دارند، و طراحی سایت برای کسب و کارتان، موجب میشود علاوه بر مشتریان حضوری، مشتریان آنلاین را نیز پوشش دهید، تا از هر دو بستری که در اختیارتان قرار داده شده است، سود ببرید.

طراحی سایت ابزاری قدرتمند برای رشد کسب و کار

امروزه طراحی سایت جایگاه ویژه ای در دنیای کسب و کار پیدا کرده است، به گونه ای که کسب و کارها استفاده های زیادی از آنها میکنند. برخی از سایت ها برای فروش محصول یا خدماتی فعالیت میکنند، برخی دیگر سایت های خبی یا وبلاگی هستند که درآمد خود را از طریق تبلیغات برای دیگر مشاغل و همکاری در فروش با آنها کسب میکنند. بسیاری از مشاغل هستند که فعالیت و خرید و فروش در سایت انجام نمیدهند و یا حتی فعالیت و پست گذاری راکدی دارند، و از سایت خود جهت اعتبار دهی به برندشان، و معرفی خود استفاده میکنند. به این صورت که اگر برندشان سرچ شود، سایت مربوطه را نمایش داده، و بتوانند رزومه، کاتالوگ، تاریخچه و… را درباره برندشان به مخاطب ارائه دهند. همچنین داشتن یک سایت در کنار اسم برند، اعتبار آن برند را چند برابر میکند؛ همانطور که در اطراف خود میبینید بسیاری از پیج های اینستاگرام، علاوه بر پاسخگویی در دایرکت و فروش اینستاگرامی خود، امکان ثبت سفارش و خرید از سایت را نیز برای کاربران فراهم کرده اند. از طرفی اگر وب سایت شما برای مخاطبان جذابیت نداشته باشد، تلا های شما برای تبلیغات دیجیتال ماکتینگ از بین میرود. با در نظر گفتن این واقعیت، شرکت های آینده نگر روی طراحی سایت های خود سرمایه گذاری میکنند تا بتوانند به راحتی نیاز های مصرف کنندگان خود را برطرف کنند.

مقالات هوش ثروت

لیستی از مقالات ما

تنوع

طراحی انواع وبسایت

طراحی و توسعه انواع وب‌سایت با توجه به سلیقه و نظر شما

تعرفه‌ها

بسته‌های طراحی وبسایت

یکی از بسته‌های زیر را انتخاب کنید یا پکیج اختصاصی سفارش دهید

طراحی سایت شرکتی و شخصی

مشاوره رایگان و ثبت سفارش

اجرای سایت با وردپرس

ظاهر سایت دلخواه

 صفحه ساز گرافیکی

 پنل مدیریت پیشرفته

 تعریف انواع صفحات

 تعریف منو و زیر منو دلخواه

 وبلاگ و مقالات

 تعریف نمونه کار و پروژه

 نظردهی کاربران

 عضویت کاربران

 عضویت در خبرنامه

 واکنشگرا (رسپانسیو)

 سئو استاندارد

 سپر امنیتی

 افزایش سرعت و کشینگ

 بهینه سازی تصاویر

 گالری تصاویر و اسلایدر

 فید یا خبرخوان RSS

 معرفی شبکه های اجتماعی

 پاپ آپ

 پشتیبانی و چت آنلاین

 سپر ضداسپم

 آموزش ویدئویی مدیریت سایت

 پشتیبانی رایگان

شروع قیمت از 4.2 میلیون تومان

نگهداری و امنیت

مشاوره رایگان و ثبت سفارش

بروزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

انجام تنظیمات مربوط به قالب

انجام تنظیمات مربوط به پلاگین

مسدودسازی کامنت های اسپم

پاکسازی سایت از فایلهای مخرب

رفع خطاهای رایج وردپرس

کانفیگ امنیتی سایت

نصب افزونه های ضروری وردپرس

افزودن فونت به قالب

بک آپ گیری منظم از سایت

انجام تنظیمات مربوط به ووکامرس

نصب افزونه های مربوط به ووکامرس

 سئو استاندارد

 سپر امنیتی

 افزایش سرعت و کشینگ

 بهینه سازی تصاویر

شروع قیمت از 1.4 میلیون تومان

طراحی سایت چند منظوره فروشگاهی

مشاوره رایگان و ثبت سفارش

اجرای سایت با وردپرس و ووکامرس

ظاهر سایت دلخواه

انواع کوپن تخفیف

 صفحه ساز گرافیکی

 پنل مدیریت پیشرفته

 تعریف منو و زیر منو دلخواه

 وبلاگ و مقالات

 تعریف نمونه کار و پروژه

 نظردهی کاربران

 گالری تصاویر و اسلایدر

 فید یا خبرخوان RSS

 عضویت کاربران

 معرفی شبکه های اجتماعی

 پاپ آپ

 پروفایل  کاربری پیشرفته

 فاکتور پیشرفته

 انواع سناریو های تخفیف و فروش

 پشتیبانی و تیکتینگ محصول

 تعریف برند محصول

 واکنشگرا (رسپانسیو)

 سئو استاندارد

 سپر امنیتی

 سپر ضداسپم

 افزایش سرعت و کشینگ

 بهینه سازی تصاویر

 پیشخوان فروشنده

 تعریف محصول توسط فروشنده

 قیمت گذاری محصول توسط فروشنده

 کمیسیون فروشنده

 گزارشات فروشنده

 فیلتر و جستجو فروشنده

 یک محصول و چندفروشنده

 آموزش ویدئویی مدیریت سایت

 پشتیبانی رایگان

 ورود اطلاعات محصول (نمونه)

 تعریف انواع محصول

 پشتیبانی و چت آنلاین

 انواع دسته بندی محصول

 جستجو پیشرفته و فیلتر

 مقایسه محصولات

 اتصال به درگاه های بانکی

 انواع روش های حمل و نقل

 فیلدهای دلخواه پرداخت

 اتصال به درگاه های بانکی

 ارسال پیامک

 دو جلسه آموزش حضوری

شروع قیمت از 7.8 میلیون تومان

مراحل

مراحل طراحی سایت

طراحی وب سایت شما در این مراحل انجام خواهد شد

نمونه کارها

نمونه کارهای طراحی سایت

وبسایت هایی که توسط تیم فنی هوش ثروت طراحی شدن

سوالات

سوالات متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات طراحی وبسایت

تاثیرات وب و اینترنت امروزه بر کسی پوشیده نیست؛ در حال حاضر اکثر کارها اینترنتی شده و به علت اینکه بخاطر ترافیک و یا کمبود وقت نمی‌رسند خیلی کارهارو انجام بدهند پس براشون راحت‌تر و بصرفه‌تره این کارارو اینترنتی انجام بدن. با توجه به این موضوع مهم، تو این عرصه کسی موفق تره که زودتر اقدام کنه و البته با برنامه!
الان تعریف مردم از رفاه فرق کرده و اکثریت رفاه رو توی دسترسی آسون تر و سریعتر میبینن؛ همونطور که کنسرسیوم جهانی وب W3C اعلام کردم تا سال ۲۰۲۱ بیش از ۸۰ درصد تمرکز دنیا روی اینترنت قرار میگیره و بقیش میشه تلویزیون روزنامه و رادیو و… پس این یعنی سهم بسیار زیادی رو تشکیل میده و اگه الان اقدام نکنید در آینده شانسی برای رقابت توی بازار رو ندارید.

وب سایت مشاغل و یا به اصلاح شرکتی به دو علت طراحی و ساخته میشه:

 

۱- نگهداری مشتریان قدیمی ۲- جذب مشتریان جدید و برندسازی

 

طبیعتا مشتریان شما وقتی ببینن به حقوق شهروندیشون (که الان دسترسی به خدمات اینترنتی هستش) احترام گذاشته میشه مسلما مشتری ثابت شما خواهند ماند؛ از طرفی تعریف شما یا کسب و کارتون رو پیش اطرافیان به عنوان یک فرد یا کسب و کار بروز معرفیتون می کنند. این فقط یک طرف قضیه هستش طرف دیگش اینه خیلیا شمارو نمیشناسن و از طریق وبسایت شما و گوگل با شما آشنا میشن و ممکنه همین بازدیدکننده ها تبدیل به مشتری شما بشن. پس کلا داشتنش هیچ ضرری نداره و حتی میشه گفت وجودش ضروریه

قدیما وقتی یکی کت شلوار شیک می‌پوشید کلی روی اعتبارش تاثیر می‌ذاشت و همه میگفتن به به معلومه ادم معتبریه (که البته این دیدگاه خیلی هم درست نیست😊)!! الان ولی اعتبار صنفی شما به داشتن یک وب سایت با کیفیت و مطلوب بستگی داره؛ روی کارت ویزیت شما آدرس سایتتون بخوره یا توی کاتالوگ و یا بروشورتون و اون موقع هست که متوجه تغییر دید مخاطب میشید. همچنین جدای از این مباحث مشتریای شما از هر جای دنیا میتونن اطلاعات محصولات شما (توضیحات و عکس و…) و کسب و کارتون (اطلاعات تماس و…) رو مشاهده کنند.

محدودیتی نداره خدمات خیلی مختلفی رو میتونین با سایت داشته باشید و ارائه بدید که چند نمونش رو ذکر میکنم:

 

الف- رزرو وقت مطب،وقت ملاقات، بلیط سینما یا تئاتر، وقت بازدید از نمایشگاه و… همچنین می‌تونید صفحه پرداخت داشته باشید تا هزینش پرداخت شه اینجوری میدونید مثلا در چه روزی چقدر مشتری دارید و یا چقد وقت خالی دارید، میتونید وقت حضور و روزهای حضور خودتون و همکاراتون رو مشخص کنید تا باتوجه به وقت آن ها رزرو انجام بگیره دیگه لازم نیست منشیتون همش حواسش باشه و نیاز به بررسی داشته باشه به راحتی میدونید هر ماه چقد مراجعه کننده دارید و وقتای خالیتون رو میتونید با مشتریان حضوری پر کنید و نظم بدین به کارتون.

 

ب- میتونید محصول فیزیکیتون رو بفروشید محصول شما میتونه هرچی باشه، کالای دیجیتال یا حتی محصولات خراب شدنی مثل گل و گیاه،فاسد شدنی مثل مواد غذایی،مربوط به سلامتی مثل داروهای گیاهی لوازم آرایشی بهداشتی باشه خیلی راحت میتونید سفارش رو آنلاین دریافت کنید و به راحتی بعد از بررسی سفارش اون رو برای سفارش دهنده یا بهتره بگم مشتریتون ارسال کنید.

 

ج- امکان این رو دارید که محصول مجازی بفروشید ممکنه شما طراح باشید، یک دانشجو باشید، یک محقق باشید میتونید محصول مجازی تولید کنید بفروشید و در ازای پرداخت پول لینک دانلود یک فایل لایه باز فتوشاپ یک مقاله و یا یک کتاب پی دی اف رو به کاربرتون بدین.

 

د- ممکنه شما یک مدرس یک استاد و یا کسی باشید که کلا کارش تدریسه ممکنه هزینه اجازه مکان فیزیکی براتون سنگین باشه و یا دانشجوهایی از راه دور داشته باشید به راحتی میتونید یک سایت آموزش آنلاین راه بندازید و هنرجویان خودتون رو داشته باشید ممکنه اینقد سرتون شلوغ باشه نتونید هر جلسه در کلاس حضور داشته باشید میتونید فیلم جلسه رو بارگذاری کنید و از تاخیر جلساتتون جلوگیری کنید خیلی ها دسترسی به کلاس ندارن یا اینقد مشغله دارن که نمیتونن کلاس حضوری بیان پس بهترین کار آموزش آنلاین هستش تازه میتونید آزمون بگیرید بعد هر درس و مدرک پایان دوره هم به مخاطبتون بدین؛ دیگه چی بهتر از این!!!

 

ه- ممکنه شما خدمات مشاوره ای داشته باشید به مریضاتون به هنرجوهاتون به مشتریانتون لازم باشه مشاوره بدین جواب دادن چندین تلفن کار بسیارسختیه میتونید به راحتی از طرق سایتتون پشتیبانی کنید مخاطبتونو و مطالبتونو بذارید فیلم های مشاوره ای رو بذارید و هر بار نیاز نباشه به همه یک توضیح طاقت فرسا بدین

 

و- ممکنه شما نیاز به یک کاتالوگ معرفی محصول داشته باشید تا مشتریان شما بدونن چه محصولاتی دارین محصولات شما ممکنه هر بار نیاز به روز رسانی داشته باشن و اینکه بخواید هر بار چاپ کنید بخاطر هزینش کار غیر منطقیه و بیشتر باعث ضرر میشه تا سود شما حالا اگه یه کاتالوگ دیجیتال داشته باشید برای همیشه از کاتالوگ چاپی خلاص میشد و بازاریابتون میتونه با یک تبلت نمونه کارهارو نشون مشتری بده و به اصلاح کلاس کارتون میره بالا و مخاطب میفهمه که چقد شما روی محصولتون کار کردین و اثر روانی مثبتی روی فرد داره

 

در نهایت: هر خدمتی که شما فکرش رو کنید قابل ارائه هستش به سایت های آمازون، دیجی کالا و خیلی سایت های معروف دیگه سری بزنید همه این ها از یک سایت ساده شروع کردن و به این جایگاه رسیدن…

با توجه به خدماتی که قصد دارید داخل سایتتون پیاده سازی بشه هزینه از حداقل 1.2 میلیون تومان برای شما ارائه میشه. ممکنه کارتون خیلی اختصاصی باشه که طبیعتا از این مقدار فاصله زیادی پیدا میکنه ولی به این نکته توجه کنید در مقابل پولی که پرداخت میکنید، چی دریافت میکنید و با چه کیفیتی!! پنجره جدیدی از کسب و کار به روتون باز میشه.

بله چرا که نه با توجه به اینکه هدف ما در هوش ثروت ارائه خدمات برای افزایش کیفیت هست با توجه به توان مالی شما و نوع پروژه ای که تعریف کردین میتونید هزینه رو بصورت ماهانه پرداخت کنید تا بخاطر هزینه از راه اندازی شعبه جدید کسب و کارتون منصرف نشید و این موقعیت رو عقب نندازید و از دستش ندید!

این سوال نشون میده شما هیچ تحقیق در مورد هزینه طراحی سایت انجام ندادین یا اگرهم تحقیق انجام دادین به علت قیمت های فوق العاده پایین بعضی از سایت ها این سوال به ذهنتون رسیده. به این نکته توجه ویژه داشته باشین که یک سایت تریبون اصلی معرفی برند و کسب و کار شماست و باید کیفیت اون حداقل، دقت کنید حداقل، به اندازه ی کیفیت کسب و کار فعلی شما باشه. ماهم در هشو ثروت تعهد این رو به شما میدیم که یک سایت فوق العاده و بدون مشکل در هیچ کدام از فرآیندهای سایت (مثل ثبت نام، درج محصول، خرید و…) به شما تحویل بدیم.

 

پس کیفیت رو فدای قیمت نکنید که تمام تلاش و حتی همون هزینه اندک رو فداش کردین!!

روند طراحی و توسعه یک سایت معمولا بین ۱۵ تا 30 روز کاری زمان میره که بستگی به وبسایت شما داره، این مدت از زمانی محاسبه میشه که هاست دامین شما باهم ست شده باشن که این زمان هم حدودا بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت زمان میبره، مدت زمان طراحی به شما گفته میشه ولی اگر وبسایت شما زودتر آماده شد اون رو به مشا تحویل میدیم ولی اون تایمو میگیم که دیر و زود نشه و پیش شما بدقول نشیم این میانگین زمان برای یه سایت روتینه ممکنه و همونطوری که بالاتر گفتم ممکنه سایت شما پیچیده تر باشه و زمان بیشتری ببره!

بله کاملا خیالتون بابت این موضوع راحت باشه؛ آموزش کامل کار با پنل مدیریت سایت بصورت فایل ویدئویی ضبط و خدمتتون ارسال میشه. درصورتی که بازهم مشکلی داشته باشین یا بصورت آنلاین یه بصورت حضوری و یا ضبط فایل جدید مشکلتون رو رفع می کنیم 😊

شما اگر ایده ای داشته باشید و اگر قابل اجرا باشه و همچنین به لحاظ قوانین طراحی سایت و استانداردها اوکی باشه براتون اجرا میکنیم ولی گزینه بهتر اینه به طراحان ما اعتماد کنید ضمن اینکه بگم قبل از شروع طراحی سایتتون وایرفریم اون رو (طرح اولیه) باهم به نتیجه میرسونیم؛ مطمئن باشید ما طرحی رو برایتون پیاده سازی میکنیم که جز ترند(محبوبیت) های روز هستند و همونطور که شما توی کارتون تخصص دارید ما هم توی کار خودمون تخصص داریم راهو چاهشو میشناسیم بهتر میدونیم چه سایتی با چه طرحی برای شما مناسبتره بقول معروف ما تو این زمینه چندتا پیراهن بیشتر از شما پاره کردیم 😊

برای طراحی سایت اول از همه به اسم نیاز داریم که اصن قرار با چه اسمی سایت شما ثبت بشه!

 

– به یک لوگو نیاز دارید. اگر دارید که هیچ اگر ندارید ما براتون طراحی میکنیم که هزینش جدا هستش و با توجه به نوع پکیج انتخابیتون قیمتش متغیره بهتره که دست ما بسپارید تا ست بشن همه چیزتون.

 

– محتوای داخلی سایت که شامل ادرس شماره تلفن، کد پستی، مطالب درباره ما، خدمات و … تمامی محتوایی که به ما میدین ویراستاریش به عهده خودتونه که اشتباه تایپی نداشته و فعل و فاعلش درست درج شده باشه چون ما تخصصی توی کار شما نداریم و منطقی هم نیست این کار رو بکنیم مسئول نوشتن و صحت اطلاعات با شماست ما به حریم شخصیتون احترام میذاریم و هرچیزی رو بدین اگه با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته باشه داخل سایتتون درج میشه.

 

– یکسری عکس لازمه از خودتون، محیط شرکت کسب کار و صنفتون اگه دارید که هیچ اگه ندارید ما خدمات عکاسی هم داریم که خیلی راحت و حرفه ای عکاسی کسبو کارتون انجام میشه هزینشم با توجه به پکیجتون تعیین میشه پیشنهاد میکنیم روی این قسمت خوب کار کنید و مانور بدین چون توی جذب مخاطبتون خیلی خیلی تاثیر داره!

 

و در آخر فقط مطالبتونو دسته بندی شده به ما بدین و منتظر باشید سایت رو در موعد مقرر بصورت آماده تحویل بگیرید.

ما با توجه به نوع سایت شما ادبیات نوشتاریش رو بهتون میگم نحوه نوشتن و اینکه چه کلماتی رو چطوری بنویسید هم میگیم بهتون پس بابت این قضیه نگرانی نداشته باشید.

بله هر پلن دارای یه تعداد صفحه مشخصی هست شما ممکنه فروشگاهتون ۲۰۰۰هزار محصول داشته باشه این مقدار مقلا فقط 10 تاش رایگانه بقیش با توجه به تعدادش هزینش جداگانه حساب میشه.البته ما بهتون یاد میدیم که چطوری محصولاتتون رو بارگذاری کنید و در واقع این قیمتی که توی پلن هاست قیمت یک سایت نرماله

بله انجام میدیم اگه نیاز به ادمین برای اکانت اینستاگرام بخواید ما این کار رو براتون انجام میدیم اگر تبلیغات توی اینستاگرام و تلگرام هم بخوایید براتون انجام میدیم کافیه شما بخواید بهتر دیده بشید ما هم یه کاری میکنیم بهتر دیده بشید.

بله کلیه خدمات طراحی و برندینگ رو انجام میدیم طراحی لوگو، سربرگ، کارت ویزیت، پوستر، تراکت، روزنامه، مجله، عکاسی محیطی و صنعتی، طراحی بسته بندی، ساخت کلیپ و تیزر و… انجام میدیم در واقع ما سعی کردیم همه اینارو داشته باشیم تا خیالتون بابت همه چی راحت باشه و همه کارتون توی یه قسمت تمرکز داشته باشه!

بله مثلا ممکنه شما در نمایشگاهی غرفه ای داشته باشین یک سایت رو زودتر بخواید یا پوستر و یا کاتالوگتون رو زودتر بخواید که بهش طراحی فورس میگن و هزینه فورس میگن معمولا هزینه فورس ۳۰ درصد بیشتر از هزینه اصلیه ولی فورس معقول مثلا شما امروز زنگ بزنید بگید من فردا یک سایت با این مشخصات میخوام مسلما نشدنیه ولی بگید جای ۱۴ روز مثلا ۵ روزه میخوام شدنیه.

سئو به مجموعه ای از فرایندها و استراتژی ها میگن که باعث میشه شما توی سرچ موتورهای جستجو بهتر دیده بشید و در رده بالاتری قرا بگیرید. سئوی گوگل الگوریتم های نامشخصی داره و گوگل به هیچ کس این قضیه رو نمیگه وگرنه همه میفهمن و دیگه سئو معنی نمیده هر سال هم ۱۰۰ الگوریتم جدید سئو اضافه میشه با توجه به شغل و نوع کار و خدمات شما سئوهای مختلفی رو میشه استفاده کرد که کارشناس مارکتینگ و سئوی ما شمارو راهنمایی میکنه.

اول اینکه گوگل وردپرس رو دوست داره و بین ۱ تا ۳ ماه میشناستش و توی سرچ گوگل میاید در صورتی که سایتای کد نویسی شده رو باید دستی معرفیش کنید تا تاییدش کنه دوم اینکه سئوی وردپرس خوبه در حد نرمال ما یسری روش ها یادتون میدیم که رایگانه که سئوی شما رو بهتر میکنه. یکسری روش ها هم هست که هزینه بره مثل تبلیغات و خرید بک لینک که سئوی خوبی رو در پی داره و هی باید این مراحل رو تکرار کنید شما با توجه به هزینه ای که میخوای برای مشهور شدنتون بکنیم روش مختلفی از سئو رو بهتون پیشنهاد میدیم اگرم نخواستین بعد ۳ ماه خود وردپرس یه سئوی متوسط رو بهتون میده

نه هیچوقت همچین تضمینی نیست اینکه شما توقع داشته باشید یک شبه بشید دیجی کالا توهمی بیش نیست خود دیجی کالا ۱۰ ساله داره فعالیت میکنه روی سئو کار کرده و میلیون ها تومان هزینه تبلیغات داده تا به جایگاه الانش رسیده اونوقت شما چطوری میخواید ۱ ماه یا یک ساله به این جایگاه برسید؟ فروش و بازدید شما به محتوا و سئوی شما بستگی داره.در واقع سایت شما مثل یک نوزاد میمونه اگه بهش نرسید و ترو خشکش نکنید ازش جوابی نمیگیرید.

بله میگیریم یسری مدارک لازمه ازتون میگیریم حداقل ۳ ماه هم باید از تاریخ فعال سازی سایتتون گذشته باشه و یا اینکه فعالیت خوبی داشته باشید تا وزارت صنعت معدن تجارت بیاد و سایتتون بررسی کنه

فرم سفارش طراحی سایت

چرا باید یک وبسایت داشته باشید؟؟

* داشتن وبسایت به شما کمک میکند تا کسب و کار خود را به صورت حرفه ای نمایش دهید.

* به دنبال پیدا کردن مشتریان جدید هستید؟داشتن یک وبسایت به شما کمک میکند ورودی های جدیدی را دریافت کنید!
* با داشتن وبسایت، جایگاه خود را بین رقبا تثبیت کنید.
* موفقیت خود را با داشتن یک وبسایت در بلند مدت تضمین کنید.

بهترین ایمیل خودت رو وارد کن و بعد دوره آموزشی ناگفته های قدرت درون رو کاملا رایگان دریافت کن