در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

فروش تلفنی به سبک مدرن(قسمت اول)

سلام دوستان عزیز، امیدوارم امروز حالتون عالی باشه

امروز میخوایم فروش تلفنی به سبک جدید رو یاد بگیریم!

حالا چرا سبک جدید؟ چون تو این سبک، شما حداقل یکی از مراحل زیر رو گذروندیم، و مخاطب خود را از طریق یکی از ابزارهای زیر دست آوردیم؛ مثلا:

از فضاهای(اینستاگرام، گوگل، تلگرام، آپارات، یوتیوپ، تبلیغات و…) جذب مخاطب داشته‌ایم، و از تمام این فضاها، افراد به سمت لندینگ پیج ما اومدن.

 

لندینگ پیج چیست؟

حالا لندینگ پیج چیه؟؟

وقتی ما در زمینه کار خودمون، اطلاعات ارزشمندی رو در قالب ویس، کتاب الکترونیکی، ویدیو و… در اختیار مخاطبان قرار میدیم، و از مخاطبان درخواست می‌کنیم که برای گرفتن اطلاعات بیشتر و دیدی مطالب آموزشی بیشتر به صورت رایگان، اطلاعات تماسشون رو در یک صفجه از سایت وارد کنن، در واقع به صفحه‌ای که اطلاعات مخاطبان را میگیره، لندینگ پیج میگیم.

به عنوان مثال:

برای اینکار یه آموزش مفید چند دقیقه‌ای در قالب کلیپ میدیم و به افراد میگیم اگه دوست داری اطلاعات بیشتری بگیری، روی لینک زیر کلیک کن و اطلاعاتتو وارد کن. حالا ما میدونیم اون افرادی که کلیک میکنن، مشتاق و متمایل به گرفتن اطلاعات بیشتر در اون زمینه هستن و اطلاعات خودشون رو در صفحه لندینگ پیج ما قرار میدن. و ما اطلاعات ارتباطی افرادی را داریم که دنبال خدمات بیشتر و یا کالاهای ما هستن.

فواید لندینگ پیج

حالا این لندینگ پیج به چه دردی میخوره؟؟

اولا اینکه ما با توجه به اون آموزش مفیدی که ارائه دادیم، تخصص خودمون رو در اختیار افراد قرار دادیم. و مخاطبان با تخصص ما آشنا شدن.

دوم اینکه افراد از آموزشمون خوششون اومده و مشتاق به گرفتن اطلاعات بیشتری درمورد اون موضوع هستن و با میل خودشون، اطلاعات خودشونو بهمون میدن، پس در واقع مخاطب هدف ما هستن.

سوم اینکه ما افراد رو راهنمایی کردیم و اطلاعات خوبی بهشون دادیم، پس افراد ما رو دوست دارن.کسانی که اطلاعاتی تماسی خودشون را در اختیار ما قرار دادن پس دوست دارن با ما بیشتر در ارتباط باشن.

و اما مورد چهارم اینکه ایجاد نیاز کردیم. یعنی چی؟؟ یه آموزش عالی دادیم و افراد کنجکاو شدن و درواقع یه جورایی احساس نیاز رو در اونها به وجود آوردیم.

 

در نتیجه ما در این مسیر، مخاطب هدفمون رو جذب کردیم، افراد با تخصصمون آشنا شدن و راهنماییشون کردیم درنهایت ایجاد نیاز کردیم.

با این حال، فروش تلفنی دیگه خیلی راحت شد که!چطور؟

ما با داشتن اطلاعات تماسی کاربر می‌توانیم در هر موقعی که نیاز است و اخبار جدید و تخفیفات ویژه فروش را به مخاطب هدفمون بدهیم.

به صورت تبلیغاتی افراد رو جذب می‌کنیم، افراد وارد لندینگ پیج ما میشن، بهمون اطلاعات خودشون رو میدن، باهاشون تماس می‌گیریم و فروش اتفاق میفته!

اما اینجا یه نکته خیلی مهم هست که میخوام بهتون بگم!

اونم اینه که بدونید برای محصول پنج میلیون تومانی و محصول یک میلیون تومانی باید به یه اندازه زمان و انرژی بزاریم!

ولی واسه فروش زیر یک میلیون باید چیکار کنیم؟

خب اون محصول نیاز به گذاشتن اینهمه زمان و انرژی نداره چون سایت میتونه اینکارو برامون انجام بده.

برای مثال :

برای فروش یک دوره آموزشی ، بعد از ارائه یک آموزش مفید در اون زمینه ، از افراد درخواست میکنیم که اگر تمایل دارن بیشتر بدونن ، یا برای خرید فلان دوره آموزشی ، روی لینک کلیک کنن و دوره را خریداری کنن.

پس برای محصولاتی زمان بزاریم که بدونیم ارزشش رو داره و حداقل بالای یک یا دو میلیون باشه.

ذهنیت هنگام فروش:

خب حالا بریم سراغ اینکه برای فروش موفق و حرفه ای ، چجور ذهنیتی باید داشته باشیم؟؟

یه ذهنیت خیلی مهم رو باید برای خودمون به وجود بیاریم و اونم اینه که :

محصول من باعث راحت تر شدن زندگیش میشه ، پس باید ازم خرید کنه!

این جمله رو باید با تمام وجود درکش کنیم و بدونیم که قراره اول یه ارزش ارائه کنیم و درنهایت خودمون سود کنیم.

فقط باید به محصولمون ایمان داشته باشیم ، و نباید به خودمون بگیم چرا باید درمورد محصولم حرف بزنم؟ چرا باید پیگیری کنم؟ چرا باید زمان بزارم؟ و…

ما باید اینو بدونیم که محصول من زندگی افراد رو بهتر و راحت تر میکنه پس باید محصولمو بخره!

باید بدونیم که باید بفروشیم چون ما مسئولیم و خریدار آگاهی از محصول ما نداره ، ماییم که میدونیم محصولمون چقدر میتونه تو زندگیش تاثیرگذار باشه ، پس ما باید افراد رو متوجه کنیم و کاری کنیم که از ما خرید کنه تا کارش راحت تر بشه.

و اما سخن پایانی و جمع بندی :

با ارائه آموزش‌های مفید افراد رو به روش مدرن جذب کنیم.

ذهنیت درستی درباره محصولمون و ارائه محصول به افراد داشته باشیم.

انرژی و زمان برای دادن اطلاعات محصولمون به افراد بزاریم.

خودمون رو مسئول بدونیم و افراد رو آگاه کنیم و متوجهشون کنیم که محصولمون ، چه تاثیری خوبی میتونه در زندگیشون داشته باشه.

امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید و از نکاتش به خوبی استفاده کنید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *