در کمپین به وقت تغییر سه دوره حرفه ای به مبلغ 1/270/000 تومان را همین حالا رایگان دریافت کنید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید.
0

فروش تلفنی به سبک مدرن(قسمت دوم)

سلام خدمت همه دوستای گلم

خب حالا میخایم راجب ادامه مقاله فروش تلفنی به سبک مدرن صحبت کنیم ، خب

برای مطالعه قسمت اول مقاله فروش تلفنی به سبک مدرن کلیک کنید.

مهمترین قانون دنیا، قانون علت و معلول هست!

حالا چرا دارم این قانون رو میگم؟

واسه اینکه بدونی اگه همکارت داره بیشتر از تو میفروشه، پیش خودت نگو من که محصولم ازون بهتره، پس چرا فروشم کمتره؟؟ یا اصن فروش ندارم؟

فقط اینو بدونیم که یه دلیل داره که یکی دیگه بیشتر از ما میفروشه، و اون دلیل چی میتونه باشه؟!! بخون تا تو ادامه متوجهش بشی!

در صورتی میتونیم زیاد بفروشیم که هوشمندانه کار کنیم! حالا هوشمندانه کار کردن یعنی چی؟

یعنی بدونیم که چجوری در کمترین زمان ممکن، چجوری با مخاطب صحبت کنیم که محصولمون و یا خدماتمون را بهش بفروشیم!

چه کلماتی به کار ببریم؟ چجوری درباره محصول صحبت کنیم؟ چجوری فروش رو نهایی کنیم؟ و….

اما یه چیزی! آیا ما از ابتدا میتونیم هوشمندانه کار کنیم؟  خب معلومه که نه!

قبل از اینکه بتونیم هوشمندانه کار کنیم، باید سرسختانه کار کنیم. یعنی چی؟

یعنی باید اول آموزش ببینیم، باید برای اینکه صحبت با مشتری رو یاد بگیریم، بجای اینکه یک بار با مشتری صحبت کنیم، پنج بار صحبت کنیم. باید بجای اینکه با یه نفر تماس بگیریم، با ده نفر تماس بگیریم و…  به صورت کلی باید چندین برابر کار کنیم تا بتونیم فروشمون رو چند برابر کنیم!

حالا فک کنم به جواب سوال اول رسیدیم، اگه یکی داره بیشتر از ما میفروشه و نتیجه میگیره، فقط دلیلش اینه که اون بیشتر از ما داره تلاش میکنه! و بیشتر از ما برای فروش وقت میزاره!!

پس فقط برای نتیجه بهتر، فقط باید بیشتر تماس بگیریم و پیگیری کنیم!

چون این باعث میشه کم کم دستمون بیاد که با افراد مختلف چجوری صحبت کنیم و در نهایت، مهارتمون میره بالا!

امااا یه نکته مهم!!!

حتما لازم نیست که خییلی خییلی بیشتر از دیگران کار کنیم تا بتونیم بیشتر بفروشیم، فقظ کافیه که یه مقدار تلاشمون از بقیه بیشتر باشه، تا فروش بیشتری داشته باشیم!

حالا اینو چرا گفتم؟؟

خاطر این که بدونیم قرار نیست که کارهای عجیب و غریب انجام بدیم، بازم میگم، فقط کافیه یه مقدار تلاشمون رو از بقیه بیشتر کنیم. مثلا :

اگه داریم روزی پنج ساعت کار میکنیم، فقط روزانه یک ساعت بیشتر کار کنیم!

شاید یک ساعت تایم زیادی در روز نباشه، اما همین یک ساعتهای روزانه، در پایان ماه میشه  سی ساعت!

و در نهایت نتیجه‌ای که پایان ماه میگیریم، خییلی بیشتر از اونیه که فکرشو کنیم!

پس یادمون باشه، تفاوت‌های کوچیک، نتایج‌های بسیار بزرگ رو به وجود میاره!

حالا ما باید چیکار کنیم که بتونیم بیشتر تلاش کنیم؟ تنها کاری که میتونیم برای بالا بردن انگیزه و بیشتر تلاش کردنمون انجام بدیم، اینه که باید توقعمون رو از خودمون ببریم بالاتر! یعنی چی؟

یعنی به عنوان مثال اگر به درامد ماهانه یک میلیون تومان فکر میکنیم، باید توقعمون رو ببریم روی دو یا سه میلیون، وقتی هدفمون رو بزرگتر میکنیم، اونوقته که ناخودآگاه میزان تلاش کردنمون بیشتر میشه! این یه تکنیک عالیه برای بالا بردن تلاشمون. حالا وقتی تلاشمون بیشتر بشه قطعا بهره وری و نتیجه گیری خیلی بهتری خواهیم داشت.

راز فروشندگان موفق:

حالا میخام براتون چندتا از قانون‌های فروشندگان موفق رو بگم: (فقط میخام با دقت بخونید)

قانون اول فروش موفق:

از هیچی شروع  کن! یعنی چی؟ یعنی قرار نیس حتما پیش زمینه داشته باشیم، قرار نیس اطلاعات خیلی خفنی داشته باشیم، قرار نیس از همون اول خیلی حرفه ای شروع کنیم، فقط کافیه شروع کنیم. اطلاعات نداریم؟ اموزش میبینیم و یاد میگیریم. حرفه‌ای نیستیم؟ اینقد انجام میدیم تا حرفه‌ای بشیم. تجربه خاصی نداریم؟ اینقدر تکرار میکنیم تا تجربه کسب کنیم. اینا رو گفتم تا هممون بدونیم که اینا همش بهونه‌ها و مقاومت‌های ذهنی هست و خیلی هم عادی و طبیعیه، ما قراره شروع کنیم و یه حرکت جدید توی زندگیمون بزنیم، و قراره سبک زندگیمون رو تغییر بدیم و ذهن ما نسبت به تغییر اولش مقاومت میکنه و و فقط با تکراره که ذهنمون با شرایط جدید سازگار میشه!

قانون دوم فروش موفق:

موفقیت، موضوعی ذهنی است! یعنی ما به میزانی که درباره خودمون فکر میکنیم و به خودمون  ارزش میدیم و خودمون رو در جایگاه موفقیت میبینیم، به همون میزان رشد میکنیم. هر چقدر بزرگ‌تر فکر کنیم، هر چقدر توقعمون از خودمون  بالاتر باشه، به همون میزان رشد میکنیم و ربطی به شرایط فعلی ما نداره. هممون اینو میدونیم که خیلی از افراد موفق و برجسته دنیا، از صفر و یا حتی از منفی شروع کردن، اما اینقدر به خودشون ایمان داشتن و خودشون رو تو جایگاه موفقیت دیدن تا بهش دست یافتن!

قانون سوم فروش موفق:

از نهایت توانمندی خود، باید استفاده کنید! یعنی باید با تمام انرژِی و توانمون، تلاش کنیم تا بهترین کار رو انجام بدیم.

سخن پایانی

مرسی عزیزان که منو همراهی کردید و تا اینجا مطالب رو خوندید، امیدوارم از اموزش و اطلاعات استفاده کنید و بهشون عمل کنید تا تاثیر خوبشون رو تو کارتون احساس کنید، همراه من باشید و مقالات رو دنبال کنید و من هم سعی میکنم که بهترین و کاربردی‌ترین اطلاعات رو در اختیارتون قرار بدم. خدانگهدارتون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *